Lista ocen Lancia Lybra Kombi (90) - Całokształt

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zbyszek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Ogólnie bardzo wdzięczne auto. Silnik dynamiczny i oszczędny a przy tym bezawaryjny. Ogólnie do słabych stron pojazdu należy delikatne przednie zawieszenie (łączniki, końcówki drążka) i nieco za słaba jakość materiałów użytych we wnętrzu. Autko bezwypadkowe- nie rdzewieje ani nadwozie ani podwozie.
~Bisonus
Kombi 2.0 20V 154KM 113kW
Auto jest duże, stylistyka ładna, bardzo dobrze wyposażone a silnik fantastyczny, jest bardzo wytrzymały i mocny, auto nie sprawia praktycznie żadnych problemów, wystarczy pilnować okresowych wymian oleju, filtrów i płynów a potrafi się odwdzięczyć bezawaryjną jazdą. To taki włoski \"Mercedes\"
~atom
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Kocham ten samochód.Lybra ma wszystko czego można sobie zażyczyć, niezawodny JTD, bardzo bogate wyposażenie, ewentualny serwis to każdy gdzie naprawiają Fiaty,a dodatkowo dostajemy jeszcze styl i klasę gratis :). Niestety nie jest łatwo kupić Lybrę,często oferowane w komisach są już mocno \"przelatane\"
~Nor71
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Bardzo fajny wózek na dłuższe trasy, szczególnie jako TD. Trochę uciążliwe są liczne drobne usterki i delikatne podwozie przy jeżdzie po naszych drogach. Auto u nas raczej nietypowe więc w mniejszych miastach jest kłopot z serwisem. W ASO straciłem godzine znim doszli jak wymienić żarówkę.
~mmmm1313
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Krótko mówiąc świetne auto, doskonała aleternatywa dla konkurencji niemieckiej i francuskiej. Tym bardziej że takie wyposażenie jakie oferuje prawie każda Lybra to rzadkość w autach innych marek. Awaryjnośc tego samochodu nie odbiega od innych, koszty utrzymania również.
~Lybra SW kyjza@poczta.fm
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Za ok 20000 tyś otrzymujecie niebanalne autko, z super wyposazeniem i silnikiem który daje radość z jazdy i tankowania. Wielu się za nim ogląda na ulicy, można podjechac pod operę ;) Jako kombi sprawdzi się w rodzinnym uzytkowaniu. No i nie wygląda się jak małolat w BMW
~Mikke
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Każde niemiecke auto jest przy tym rozklekotaną zabaweczką. Do tej pory byłem miłośnikiem samochodów z Japoni i nadal mam do nich więlki szacunek (miełem już dwie toyoty), ale lancia rządzi. Ma ocynkowaną blachę, rdzy ani śladu, wygląd rewlacyjny, jeździ jak nowa.
~Marek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
przy pierwszym spojrzeniu brzydki samochód o dziwacznym dresingu po chwili zastanowienia na fotelu kierowcy można zauważyć że to pięknie dopracowane auto z niepowtarzalnym środkiem którego próżno szukać w osławionych Niemcach a w Japończykach w ogóle nie ma
~gumgre@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 20V 154KM 113kW
Fajna stylistyka, niezła jakość, super komfort i wyposażenie w cenie (alcantara -najlepszy materiał na tapicerki) o ile masz zmieniarkę CD. Praktyczność lepsza chyba w kombi - także kształt SW bardziej mi się podoba choć o gustach ....
~kik
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Auto dobre, ma swoje wady i zalety, ale to najlepszy samochód jaki miałem (wcześniej VW Golf, Seat Toledo, Renault Laguna, Nissan Primera). Zawieszenie na polskie drogi - słabo, ale koszty napraw nie są przerażające.
Lancia Lybra Kombi