Lista ocen Land Rover Discovery III (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tk
Terenowy 3.0 TD V6 245KM 180kW
268 000 zł brutto po rabatach i dopłacie Land Rovera to nie mało (wersja SE z opcjami). Na szczęście nie żałuję ani złotówki , za tą kasę mam kawał solidnego i bezpiecznego samochodu nie porównywalnego z blaszano-plastikowymi pseudo suvami i terenówkami oferowanymi za połowę tej ceny.
~Brygorios
Terenowy 2.7 TD 190KM 140kW
Na początku było fajnie - stosunkowo atrakcyjna cena zakupu 7-mio letniego, doskonale wyposażonego samochodu plus pakiet startowy za 6 tys. PLN (wysokociśnieniowa pompa paliwa) i wydawało się że będzie OK. Ale z upływem czasu kosztów niestety przybywało...
~Dybol
Terenowy 2.7 TD 190KM 140kW
Myślałem wcześniej o volvo xc70, które kosztuje podobne pieniądze, ale wybrałem to auto. Silnik dużo bardziej nowoczesny, skrzynia biegów niemieckiej firmy TF, czy ZF jakośc tak. Nawet w kwestii bezpieczeństwa volvo nie ma szans, 2,6 tony robi swoje.
~Brygorios
Terenowy 2.7 TD 190KM 140kW
Samochód używany, kupiony w dobrych pieniądzach i w stanie technicznym i wizualnym rokującym na przyszłość, więc w tym przypadku stosunek cena / jakość oceniam jako doskonały.
~Disco3
Terenowy 2.7 TD 190KM 140kW
W przypadku używanego samochodu za 50-70 tzł uważam, że doskonale. Nowy taki kosztuje ok 250 -300 no to tutaj opinię bym już zmienił - za duża utrata wartości.
~Ketlak
Terenowy 2.7 TD 190KM 140kW
to najlepsze auto jakm jechałem a jechałem Q7 .TUAREGIEM , L 200,RENGEREM, I BMW X5 JEDYNIE TO AUTO MU DORUWNUJE PODCZAS JAZDY PO ASFACIE
~Gruber
Terenowy 2.7 TD 190KM 140kW
Drogo, ale fajnie, klimatycznie i oryginalnie. Nie widuje się ich na każdym rogu w przeciwieństwie do np. X5 czy ML.
~PanAdol
Terenowy 2.7 TD 190KM 140kW
nie ma tragedii, ale trzeba sie liczyc z duza utrata wartosci. Ogolnie planuje pojezdzic 5-6lat wiec to mniej boli.
~pol
Terenowy 2.7 TD V6 188KM 138kW
jakość i trwałość (!) bije na głowę VW/Audi, BMW Mercedes, po 80 000km brak oznak zużycia - nawet dywaniki sa jak nowe.
~Andy
Terenowy 4.4 i V8 32V 295KM 217kW
Doskonale, na nowe nie pozwoliłbym sobie ale 2 latek ma rewelacyjną cene w stosunku do gabarytów, wyposażenia (auto z USA).