Ocena kierowcy - Land Rover Freelander II

xyriusz, 16 lat temu
Silnik 2.2 TD4 160KM 118kW
Rok produkcji 2008
Land Rover Freelander II 2.2 TD4 160KM 118kW 2006-2014 - Oceń swoje auto
Silnik : silnik doslownie spiewa przyjazna memu uchu melodie
autko jest naprawde fantastyczne, doskonale sie prowadzi, super wyglada, jest bardzo komfortowe, plynie po drodze, nie jest duze ale budzi respekt
silnik zachowuje sie bardzo kulturalnie, cichy pomruk jaki z siebie wydaje jest niezwykle przyjemny dla ucha. przyspieszenie bardzo mile zwlaszcza kiedy dochodzi turbo.
skrzynia automatyczna sprawdza sie doskonale
samochod jest bardzo zwrotny, wszelkie manewry wykonuje sie sie z latwoscia
widocznosc super. bardzo latwo opanowac rozmairy samochodu, boczne lusterka ogromne :)
wszystko bardzo milo zaprojektowane. autko bez wiekszych fajerwerkow, ale za to instynktowne. wszystko na swoim miejscu.
klimatyzacja dziala bardzo ok
siedzac z tym samochodzie mam wrazenie ze jestem w fotelu przed telewizorem i zawsze znajde powod by jeszcze gdzies podjechac. nie chce mi sie z niego wysiadac. brakuje mi tylko prawdziwego podlokietnika, gdyz oferowane "kikuty" wystajace z fotela bardziej przeszkadzaja niz służą
w samochodzie jest bardzo bardzo cicho
mimo iz nie jest to duzy samochod, ze wzledu na swoja "kanciatowatosc" wyglada jak czolg. przy zakupie spodziewalem sie ze bedzie tez pil paliwo jak czolg a tu pozytywne zaskoczenie
nie jest to tani samochodzik, za te pieniadze brakuje mi kilku fajerwerkow, bo w aucie skromnie. dealer tlumaczy, ze cena wynika z technologii, wszytskich mechanizmow na ktore moim zdaniem przecietny "miastowy" nie zwroci uwagi, bo nie bedzie ku temu okolicznosci, no ale ... pokretlo jest:)
brak
brak