Ocena kierowcy - Land Rover Freelander II

Silnik 2.2 TD4 160KM 118kW
Rok produkcji 2007
Land Rover Freelander II 2.2 TD4 160KM 118kW 2006-2014 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
jest bardzo ładny i wzbudza zainteresowanie ,tak kobiet jak i mężczyzn, ma po prostu dyskretną klasę, znakomita ergonomia, ekonomiczny silnik i niskie spalanie (8.5-9 litrów ON), technicznie wyprzedza konkurencję -patrz na stronę producenta to się przekonasz, że posiada rozwiązania do jazdy w terenie nie znane przez innych
ładny pomruk, sporo mocy, aczkolwiek przydałoby się ok 200KM , duża kultura pracy ,ekonomiczny ,
bardzo precyzyjna ,bez zarzutów,szóstka na na autostrady,
uważam, że jest po prostu dokonały,wielokrotnie ominąłem nagle pojawiające się przeszkody, samochód świetnie trzyma się drogi jak na terenówkę, dobrze tłumi nierówności, chociaż nie jest tak , że całkowicie absorbuje te nierówności, zapewne są auta bardziej komfortowe np.citroeny hihi
z góry widzisz świat super , cofanie jest łatwe, mam wielkie wsteczne lusterka oczywiście czujniki też
wszystko na swoim miejscu, ale np. sięgnięcie do świateł przeciwmgielnych zbyt absorbuje ,ale to jedyna wada
błyskawiczne chłodzenie i nagrzewanie,mam też ogrzewanie przedniej szyby
nie mam nic do zarzucenia,
dobre,a dźwięki przyjemne dla ucha, ale poszedłbym o krok dalej i wyciszyłbym lepiej , w końcu to luksusowe auto za 150 .000 zł wzwyż
nie jest źle, spalanie 8.5 - 9 litrów ,ceny części przystępne
cena jest adekwatna do jakości , dla mnie to auto klasy mercedesa M ,a za pół jego ceny
nic mi się zepsuło, a samochód ma ponad 200.000 przejechane , nic kompletnie nie skrzypi i nie stuka , z tego też powodu wszelki hałas w samochodzie np pochodzący od długopisu w kieszeni lub okładki od compacta natychmiast likwiduję gdyż psuje mi całokształt
żadnego problemu ... a przebieg 200.000 !!!!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 TD4 160KM 118kW [l/100km]

Land Rover Freelander II