Lista ocen Lexus ES VII (XV70) Sedan Facelifting 300h 218KM 160kW od 2021 (5) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Sedan Facelifting 300h 218KM 160kW
Król. Mój kolega jest szoferem i jeżdzi roczną S-klasą. Muszę się naprawdę nasłuchać żeby dosłyszeć różnicę. Camry głośniejsza o ok. 20%. BMW... nie pamiętam. System Audio mam standardowy. Słuchałem ML i jest wyśmnienity, ale nie tak wyśmienity jak dobry hifi w domu więc dla mnie różnica w brzmieniu nie była warta dopłaty. Standardowe audio brzmi bardzo dobrze. Niskie tony nie schodzą tak nisko jak w Marku L. i tony wysokie nie są tak...
~DMT
Sedan Facelifting 300h 218KM 160kW
Auto jest bardzo dobrze wyciszone, z jedną uwagą. Chodzi o letnie opony Dunlop 18". Przez pierwsze 900-1200km te opony są bardzo głośne i szumią przy dużych prędkościach. Zrobiłem mały research i okazało się że ten model opon, to tak ma. Potwierdzam, po przejechaniu dwóch dłuższych tras, szumu nie ma.
~KandaharZlublina
Sedan Facelifting 300h 218KM 160kW
W tej cenie skandal. Jeśli jeździsz autostradą to huk wiatru i wycie silnika sprawi, że drugi raz nie kupisz. Przy Audi, BMW słabizna 2 klasy niżej. Szum jeszcze byłby do przeżycia ale wycie tego silnika- dramat. Jeździłem kiedyś is250 z 2007 tam, a tutaj przepaść
~Piotr
Sedan Facelifting 300h 218KM 160kW
Cicho przy każdej prędkości. W standardzie klejone podwójne boczne szyby z przodu. Bardzo wygodne długie podróże.
~albin
Sedan Facelifting 300h 218KM 160kW
Podwojne szyby czolowa i przednie boczne. Cicha praca zawieszenia. Jest ok.
Lexus ES VII (XV70) Sedan Facelifting