Lista ocen Lexus IS II (63) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin_KRK
Sedan 220d 177KM 130kW
Jak dla mnie - trochę ciasno! Z tyłu brak miejsca na nogi!!!!!!!!! Za moim fotelem z trudem mieści się teczka !?! I dodam, fotel mam ustawiony tak aby nie ocierać głową w podsufitkę :) Auto raczej na 2 osoby średniego wzrostu. Bagażnik przeciętny.
~gtszudi
Sedan 250 208KM 153kW
bardzo malo miejsca dla pasazerow z tylu , malzonka wzrost 156 cm , i narzekala , syn 160 cm i mowi ze malo miejsca na nogi , oczywiscie z przodu siedzialy osoby 175 cm , ustawione tak aby miec nogi w miare normalnej pozycji.
~michauuu
Sedan 250 208KM 153kW
Z tyłu jest trochę za mało miejsca, dwóch gości powyżej 185 cm nie usiądzie wygodnie za sobą. Przynajmniej jeden będzie cierpiał. No i piąte miejsce siedzące jest tylko teoretyczne, lub awaryjne. Ale to tylko poniżej 165 cm wzrostu.
~SLNCL
Sedan 220d 177KM 130kW
Rzeczywiscie tak jak opisane: na tej klasy auto, wszystko jest ok. Ja do najwyzszych nie naleze (180cm) ale i tak czasami zdarzy mi sie walnac lbem o gorna czesc drzwi. Poza tym jest serio w porzadku. Nie ma sie do czego czepic.
~kuba
Sedan 220d 177KM 130kW
Kierowca nie moze narzekac. Dla wysokich nie polecam wersji z szyberdachem. Mam 1,87m wzrostu i nie ma szans zeby sie zmiescic. A co do miajsca z tylu to jest obszernie pod warunkiem ze jedzie z taba maly Japonczyk.
~Biszkopt
Sedan 220d 177KM 130kW
Z przodu bardzo OK, jeśli odsuniesz fotele na maxa no to z tyłu ciężko wsiąść dorosłej osobie. Ale jeśli z przodu siedzą pasażerowie średniego wzrostu, to wszystko nie ma żadnego problemu.
~Piotrek Bałdyga
Sedan 250 208KM 153kW
Auto gabarytami moze nie powala ale miejsca dla kierowcy nie jest mało... mam 196cm i nie mam problemu z pozycja za kierownicą... Przy moim wzroscie nie ma aut gdzie pasazer za mna usiadzie wygodnie:)
~Michał557
Sedan 250 208KM 153kW
Samochód jest sportową limuzyną średniej wielkości, ale miejscem w środku jestem miło zaskoczony. Mam 185cm wzrostu i z przodu czuję się dobrze a co do tyłu to sie nie wypowiem bo z tyłu jeszcze nie jechałem.
~mash
Sedan 250 208KM 153kW
Z przodu swietnie. Mam 195 cm i jest mi bardzo wygodnie [pomimo, ze fotel mam praktycznie spionizowany]. Z tylu ... tylko za kare. Samochod kupowalem dla siebie, wiec daje ocene "dobry"
Dziennik kosztów dla Lexus IS II
8,9
11,9
~Xavi
Kabriolet 250C 208KM 153kW
Jak na cabrio jest ok, z przodu bardzo dużo miejsca, jedynie fotel kierowcy mógłby być niżej natomiast z tyłu 2 osoby spokojnie się zmieszczą, chociaż fotele wiadomo trochę pionowe.