Lista ocen Lexus IS III Sedan 200t 245KM 180kW 2015-2016 (9) - Widoczność

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zawiedziony
Sedan 200t 245KM 180kW
Niby ma Full LED ale czegoś zabrakło - świateł skrętnych i o dynamicznej wiązce. Automatycznych długich na szczęście nie mam. Jest to system tak samo beznadziejny jak auto stop-start. Jedzie się tyłkiem po ziemi więc poziom widoczności jest bardzo mały. Lusterka trochę małe ale da się przyzwyczaić. Poczucie bezpieczeństwa jest małe. Kiedyś na światłach zatrzymała się obok jakaś terenówka i zrobiło mi się słabo jak zobaczyłem, że na...
~Lolek i Bolek
Sedan 200t 245KM 180kW
Ogólnie jest dobrze z plusem. Ale lusterka są moim zdaniem trochę za małe. Mimo, że są indeksowane przy cofaniu (do tego kamera) to ja nie widzę dobrze jak cofam i parkuję krzywo i wnerwia mnie to strasznie. Lusterka powinny bardziej opadać przy cofaniu albo niech będzie kamera 360 i będzie spokój.
~K
Sedan 200t 245KM 180kW
Bardzo dobra, chociaż bardzo duża w tym zasługa czujników parkowania i kamery cofania, bez nich pewnie nie byłoby najlepiej z uwagi na małą szybę z tyłu oraz to, że to sedan :). Duży plus za duże lusterka, dzięki temu nie ma martwej strefy (choć to pewnie zależy od wzrostu, ułożenia fotela itp.)
~Gregor
Sedan 200t 245KM 180kW
Lepiej niż się spodziewałem. Tył samochodu jest bardzo łatwo wyczuwalny, duże lusterka dobrze skonstruowane słupki A. Bardziej niż OK. Zaznaczam jest przyzwyczajony do niskich samochodów, a Lexus wiedzie prym w tej kwestii.
~Pan W
Sedan 200t 245KM 180kW
Wszystko ok, duże lusterka są super i całe szczęście są składane bo pod centrum handlowym ich wielkość trochę przeszkadza w przeciskaniu się z zakupami do auta
~Marek
Sedan 200t 245KM 180kW
Jestem dość niski (170cm) i gdy zajmę wygodną pozycję to na skrzyżowaniach lusterka przesłaniają mi widoczność. W parkowania pomaga kamera.
~ZSZ
Sedan 200t 245KM 180kW
Bardzo dobra z każdej strony. Duże lusterka też pomagają.
~cezlejko
Sedan 200t 245KM 180kW
WIdoczność ok, w szczególności jak się ma kamerę cofania.
~Geira
Sedan 200t 245KM 180kW
Widoczność dobra. Znakomite, duże lusterka boczne.
Lexus IS III Sedan