Lista ocen Lexus LS III (7) - Ergonomia

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kris
430 UCF30 Facelifting 4.3 i V8 32V 282KM 207kW
Hmm. Uwielbiam wszelkie gadżety i elektronikę ale tego tutaj jest za dużo. Jedna rzecz mnie najbardziej wkurza to za bardzo na prawo ustawiony pedał hamulca. Droga pomiędzy pedałem gazu i hamulca jest zbyt długa. No i największa porażka Brak możliwości odtwarzania MP3!!!!! Jest za to magnetofon kasetowy, żenada!!!! Samochód wyposażony jest w system Mark Levinson i powiem szczerze jestem rozczarowany. Jako audiofil spodzewałem się czegoś...
~DrW
430 UCF30 Facelifting 4.3 i V8 32V 282KM 207kW
Wygoda, świetne wyciszenie, auto wszystkomające - można jeździć bez końca. Tylnie siedzenia elektrycznie regulowane, rozsuwane, grzane i masowane powodują, że pasażerownie nie chcą wysiadać. Z przodu jest bardzo komfortowo, a do deski rozdzielczej pasuje mi najbardziej określenie - wysmakowana. Piękne naturalne drewno i zapach skóry, który nadal czuć po tylu latach dopełniają całości.
~Krys k7
430 UCF30 Facelifting 4.3 i V8 32V 282KM 207kW
Auto o japońskim rodowodzie ale wszystko pod ręką, jak w dobrych amerykańskich autach. Dużo przydatnych funkcji, świetne nagłośnienie mówiąc o jakości dźwięku. Funkcje użytkowe auta są bardzo logicznie zaprojektowane i skonstruowane.
~Owczar
430 UCF30 4.3 283KM 208kW
Auto mimo bardzo bogatego wyposażenia oferuje proste i intuicyjne sterowanie. Nie ma konieczności wchodzenia w 5 poziomów menu żeby zmienić nawiew czy włączyć grzanie fotela.
~Marcin
430 UCF30 Facelifting 4.3 i V8 32V 282KM 207kW
zadowalająca, ale, żę lubie się czepiać to dla osoby 186 cm trochę za nisko ustawione podłokietniki, mnie brakuje ok 2 cm do idealnego ustawienia kierowanicy
~Stanisław
430 UCF30 4.3 283KM 208kW
Tu naprawdę ktoś solidnie pomyślał, wszystko jest rozmieszczone intuicyjnie i tak ułożone, że lepiej chyba nie można.
~Tomek
430 UCF30 4.3 283KM 208kW
Wszystko na właściwym miejscu, w bezpośrednim zasięgu i łatwo dostępne, wiele przydatnych schowków.