Lista ocen Mazda 3 I Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW 2003-2009 (25) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rogus
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Nie można sie przyczepić do czegokolwiek. Autem jeżdżę już 5 lat i nigdy mnie nie zawiodło. Regularne serwisowanie u pana Henia (nie MIRKA)i wszystko działa. Generalnie bardzo polecam to niepozorne auto. Z gazem nie ma problemu (pośredni wtrysk) i wszystko śmiga. Rdza to bajki, coś tam bierze ale jak sie dba to żadnych problemów nie ma. Autem zrobiłem tylko 50.000 km od początku tego przebiegu na gazie. Zastanawaim sie nad zmianą na coś...
~przemo1024
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Nie budzi zastrzeżeń. Biegi krótkie, sprawnie wchodzą, wszystko działa idealnie. Jedynie na biegu wstecznym odczuwam lekkie opory. Często muszę wrzucać ponownie. Zaznaczam, że przebieg jest 100% oryginał, bo znam to auto od wyjazdu nówki z salonu Marco Tuning.
~saturnin@gazeta.pl
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
skrzynia - cudo. krótkie przełożenia jak na samochód klasy sprawiają wrażenie jakby prowadziło się samochód o zdecydowanie bardziej sportowym zacięciu. skrzynia dość twarda, przy dłuższym jeżdzeniu w korkach i machaniu lewarkiem dla słabszej osoby może być męcząca.
~Pitek2204
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Skrzynia bez żadnych luzów. Biegi wrzuca się tak jakby były nie wyrobione. Miałem kilkanascie modeli aut, jest to moja pierwsza Mazda...i innego auta już nie chce :) No może kiedyś nowszy model ale napewno już marki nie zmienie ;)
~Maati1992271
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Skrzynia pracuje dobrze, biegi wbijane są z łatwością, nic nie zgrzyta ani nie trzeszczy. W miarę krótkie przełożenie, więc bardzo szybko się rozpędza nawet jak na taką masę.
~aqq
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Ze wszystkich aut jakie dane było mi prowadzić, Mazda wypada zdecydowanie najlepiej. Tak szybko zmieniać biegów nie udało mi się nigdy w żadnym aucie.
~shacoow
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
U mnie pierwszy bieg troche haczył. No probem. Potem jest już ok. Przydałaby się 6-tka, ale jednak to nie te czasy.
~przemo1024
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Bieg pracują bardzo płynnie, bez zgrzytów zacięć i wysiłku. Skrzynia działa precyzyjnie, bez jakichkolwiek negatywnych uwag.
~nowy mazdziak
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Automatyczna skrzynia pracuje bardzo dobrze, technika jazdy automatem troche inna ale po wprawie juz ladnie i delikatnie sie jezdzi,
~RaFa
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Poezja ! zwłaszcza w porównaniu z xsarą i skrzynią od Renault w europejskiej Carismie
Mazda 3 I Sedan