Lista ocen Mazda 3 I Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW 2004-2009 (10) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Thorgal
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Tutaj też piątka, choć zarzucić muszę długie przestawienie się systemu z klimatyzacji na standardowy nawiew (nawet przy nowym filtrze kabinowym, i głównie w wilgotne, deszczowe dni). Trwa to około pół godziny, jak nie dłużej. Lepiej to odczekać - para na szybie, rozmazana bylejaką szmatką lub ręką zostanie \"utrwalona\". Poza tym jak ktoś sobie życzy to jest klimatyzacja automatyczna, ona zrobi swoje w każdych warunkach. Ze względu na astmę...
~zibi
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Moze byc choc do dzis nie moge wykumac logiki przelacznikow. Jak cos wlaczam to ie przelacza cos innego czasami nie wiem o co biega do koñca. Moze i to ma jakis sens tak jak swiatla wewnetrzne ktore sa \"inteligentne\", ale i tak nie kumam :)
~Ratownik
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Samochód się szybko nagrzewa w zimę. Nie garażowałem go i choć mam blisko do pracy zawsze zanim dojechałem było już w nim ciepło. Więc jest to na duży plus dla tego samochodu.
~dawid39lo
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Wentylacja w tym samochodzie to coś wspaniałego. Bardzo dobre efekty daje automatyczna klimatyzacja. Silnik szybko daje ciepło i szybko zasila klimę.
~FioleK
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Szczególny plus za nadmuch powietrza na nogi pasażerów z tyłu - wreszcie jadący na kanapie nie marzną w stopy podczas zimowych wycieczek.
~shrek
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
klima mogla by chlodzic lepiej, ale chyba wszystkie mazdy tak maja ze nie ma jak w 'lodówce'. po prostu chlodno.
~Marcin
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Fotele podgrzewae super w zimie. Klima latem też wydajna. Drogie filtry.
~Konrad
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Bardzo dobra automatyczna klimatyzacja.
~Vivo
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Klima automatyczna dobrze działa.

Usterki Mazda 3 I

Mazda 3 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu