Lista ocen Mazda 3 III Hatchback Facelifting (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sakhal
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Z przodu bardzo dobrze, w bagazniku tak sobie ale znowu - biorac pod uwage genialny wyglad - cos za cos. Jednak musze sie przyczepic do miejsca z tyłu - rozstaw osi jeden z najwiekszych w klasie (2.7m!) wiec mozna by sie spodziewac troche wiecej przestrzenii... Jakos tego nie czuc. Mam problem z wpieciem kołyski z baza za fotelem kierowcy (co prawda duzej ale jednak) wchodzi na styk co nie ułatwia roboty... Jadac nad morze (rodzina 2+2) da...
~Pablito
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Jest całkiem ok. Dość sporo miejsca w środku. Bagażnik napewno bardziej ustawny niż u konkurencji mimo mniejszego litrażu wg. "Specki". Z przodu dużo miejsca nawet dla wyższych osób, zwłaszcza na boki. Z tyłu - na nogi dość z poro miejsca, cztery osoby nawet 185cm komfortowo spokojnie pojadą (testowane). Jedyne co to z tyłu przez wyprofilowanie kanapy i małe okienka ma się poczucie ciasnoty - choć jak mierzyłem przed kupnem wartości w CM w...
~lukluk84
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Mam 170cm wzrostu wiec w kazdym aucie czuje sie doskonale :-) Tak na serio, karoseria Mazdy 3 jest szeroka, wiec zapewnia duza ilosc miejsca na szerokosc, z wysokoscia nie jest juz tak kolorowo. Niemniej jednak nie zaliczylbym tego auta jako odpowiedniego dla mlodej rodziny 2+2. Bagaznik przecietnej wielkosci, ale za to bardzo foremny, plaski, latwosc zaladowania wiekszych i lub ciezszych przedmiotow.
~lookoff
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Znowu, jak na klasę kompakt jest bardzo dobrze. Wnętrze jest obszerne, sam mam 183 cm wzrostu i jest mi bardzo wygodnie. Bagażnik wystarczający. Nie jest rekordowy jak w Hondzie Civic z tego rocznika, po prostu przeciętny. Przed zakupem rozważałem jeszcze Volvo V40 i tam wnętrze było bardzo ciasne.
~Santas
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Bardzo pojemne wnętrze. Cztery dorosłe osoby mieszczą się bez problemu. Wielokrotnie w takiej konfiguracji przemierzałem wielosetkilometrowe trasy. Nikt nie narzekał na brak miejsca.
~Olek
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Jest OK, mamy z zona 175 cm wzrostu i jest dużo miejsca z przodu. Z tylu również 2 osoby mogą komfortowo podróżować. Jest podłokietnik. Łatwo znaleźć wygodne miejsce za kierownica.
~r2d2
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Jak dla mnie w sam raz. Jak pisałem wyżej mam niecałe 190 cm, mieszczę się i z tyłu, i z przodu; auto jest bardzo szerokie, więc nie ma "trykania" się łokciami z pasażerem z przodu.
~Jacek
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Mi odpowiada. Z tyłu bez problemu jadą dwie osoby. Bagażnik podobnie jak konkurencja.
~Wojtek
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Jak dla mnie miejsca jest wystarczajaco dla rodziny jaka mam (2+1)
~Sylwester
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Z przodu i z tyłu jest bardzo dużo miejsca.
Mazda 3 III Hatchback Facelifting