Lista ocen Mazda 323 IV BG (58) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrew
BG 1.7 D 56KM 41kW
po przebiegu 150000km poszły jak jeden mąż - wszystkie 4 amory. Może to normalna sprawa ale nie na moją kieszeń. Orginalne amory są bardzo drogie , podróbki są o polowe tańsze...Kupiłem amory od VW i nie narzekam.Do dzisiaj jeżdzi jak po stoliku.
~busio
BG 1.6 84KM 62kW
jeden wylany amortyzator. nie wiem czy ze starosci czy od uderzenia. co ciekawe przy wymianie okazalo sie ze jest oryginalny i wytrzymal prawie 150000km. wiec nie mam do niego zalu ze sie wylał.
~Hannibal
BG 1.6 16V 88KM 65kW
Poważne awarie silnika nie zdarzają się. Silnik i skrzynia bezawaryjne. Zawieszenie cierpi przez polskie drogi ale i tak świetnie się trzyma. Ogólnie auto bezawaryjne.
~Konrad
BG 1.3 16V 73KM 54kW
To co trzeba sie wymienia + zuzyte części (1991r. auta) , ale ogolnie z odpalaniem czy z jazda nie ma problemu , zawsze dojade na miejsce . TfuTfu :)
~brzosto@op.pl
BG 1.6 16V 88KM 65kW
przegóby i sprzęgło częściej niz przeciętnie. poza tym cudo. silnik japoński perfekcyjny, blacha nie ma deka rdzy mimo 15 lat nawet na odpryskach!!
~argv
BG 1.7 D 56KM 41kW
Nic. Uwaga!!! Po wizycie w ASO, te palanty jakos za mocno chyba mocuja pasek od alternatora i moze sie zerwac. Radze dokladnie sprawdzic.
~Wilku
BG 1.6 16V 88KM 65kW
Kupilem juz ze stukajacym przegubem i przerdzewiala siatka laczaca kolektor z katalizatorem. Osobiscie nie doswiadczylem powaznej awarii.
~minior
BG 1.7 D 56KM 41kW
w moim egz. zauwazyłem pokryte korozją el. podwozia auto jest z austrii.. nie wiem jak tam jest z solą na droagach ale widać jej wpływ.
~SovieckojeGangsteroje
BG 1.7 D 56KM 41kW
Zero poważnych awari w ciągu 8 lat jazdy. Zero! Możecie wierzyć albo nie, ale autem tym jeździłem do Irlandii jak i do Grecji.

Usterki Mazda 323 IV

Mazda 323 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pawell
BG 1.6 16V 88KM 65kW
Blacha litości niemców było stać w tym roku na ocynk a japończyków nie ???????!!!!!!!!!
Mazda 323 IV BG