Lista ocen Mazda 323 V P (26) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maly500
P 1.5 i 16V 88KM 65kW
doskonaly prawie jak gokart sztywny omijanie przeszkod nie stanowi problemu nawet przy wiekszych predkosciach czasem mam wrazenie ze jezdze naprawde jakims sportowym samochodem obnizanie mazdy nie jest wogole potrzebne, hamowanie doskonale
~rjankowskijan@gmail.com
P 1.3 73KM 54kW
jak na tę klasę auta super, niezależne zawieszenie dla wszystkich kół,bardzo dobrze się prowadzi w zakrętach, trwałe i nie drogie w naprawach dostępne dobre zamienniki, w aucie które mam jeszcze są oryginalne części.
~realone
P 1.3 73KM 54kW
Może to tylko w moim egzemplarzu ale zawieszenie jest dość sztywne dla jednych to plus dla drugich minus. Mnie by to nie przeszkadzało gdyby nie głośna jego praca, naprawdę mnie to irytuje.
~mieszk3
P 1.3 73KM 54kW
Nie mam tutaj za dużo do napisania. Ja osobiście nie narzekam. Trochę czuć nierówności, ale to segment niższy, więc nie narzekam. Na zakrętach trochę buja, jak się wejdzie szybciej niż zwykle.
~Hellewacht
P 1.3 73KM 54kW
Samochód niestety niezbyt dobrze radzi sobie na wybojach. Nie jest przystosowany na nasze drogi, ale jednocześnie elementy zawieszenia nie eksploatują się zbyt szybko.
~Hellewacht
~Lenivietz
P 1.3 73KM 54kW
Auto prowadzi się bardzo dobrze, w zakrętach jest stabilne i przewidywalne. Wady to słaba zwrotność, dość niski komfort resorowania i brak wspomagania kierownicy.
~Robert
P 2.0 D 71KM 52kW
Jeśli wszystko z zawieszeniem ok, to prowadzi się nieźle, niestety na naszych drogach szybko się zużywają niektóre podzespoły, a wtedy staje się nieprzyjemnie zwłaszcza na zakrętach.
~lech
P 1.3 73KM 54kW
Oczywiście wymieniałem już łączniki stabilizatorów ale gdy wymienia się na oryginałach (firma 555) to wytrzymują ponad 70 tys. km. Dobrze trzyma się drogi.
~kofiniusz@gmail.com
P 1.5 i 16V 88KM 65kW
...oprócz tego że miałem nie równy bieżnik w prawym i lewym kole i dlatego mi samochód skręcał, to wszystko jest jak najbardziej super.
Mazda 323 V P