Lista ocen Mazda 323 VI F (175) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DaNail
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Na drodze zwinna i przyklejona do jezdni. Przy parkowaniu trzeba się troszkę nakręcić kierownicą, bo to dość spore auto ale jak już się je wyczuje, nie będzie żadnych problemów.
~soldier
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
bardzo dobrze się prowadzi, jest jak przyklejona do drogi, zawieszenie jest twarde- prawie jak sportowe ale to się przydaje, szczególnie jak w samochodzie jest 5 osób
~paweł
F 2.0 TD 90KM 66kW
auto trzyma się bardzo dobrze drogi, nie pokłada się na zakrętach, praca zawieszenia głośna, resorowanie jest zbyt twarde i na krótkich nierównościach nie wybiera zbyt dobrze
~xms
F 1.5 16V 88KM 65kW
Bez dwóch zdań wreszcie to na czym mi zależało, rodzinny pożeracz zakrętów, tylko szukam okazji aby wpaść w jakąś serpentynę i troche pokręcić. Zwinny, zadziorny i przyjemny.
~Kyoushu
F 2.0 16V Sport 131KM 96kW
Kapitalnie! Naprawde. Samochod trzyma sie drogi jak przyklejony (opony Nokian 215/40/R16, obecnie zimowki 195/55/R15). Kola momentalnie reaguja na ruch kierownicy.
~michalmx3
F 2.0 16V Sport 131KM 96kW
Precyzyjny układ kierowniczy. Wspomaganie idealnie dobrane do charakteru sprotowego samochodu. Działa raczej twardo, ale to nie samochód typowo rodzinny, ale wersja GT.
~Lucky Luke korzeniowski@man.pl
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
jest trochę sztywne dla młodego będzie super ale ja już wyrosłem z tego i mnie zaczyna to wkiurzać :) przyczepność jest super ale kosztem komfortu, czuć każdą dziurkę :)
~Maciek
F 2.0 D 71KM 52kW
Dość twarde zawieszenie, za to auto przyklejone do drogi. Pewny w zakrętach. Minusem są psujące się łączniki stabilizatorów. Zresztą to jedyne awarie tego auta.
~Diablo, dawi444@wp.pl
F 2.0 TD 90KM 66kW
Tutaj jest wprost idealnie. Auto jest w zasadzie przyklejone do jezdni. Idealnie ułożony środek ciężkości i dopracowane zawieszenie pozwalają czuć się naprawdę bezpiecznie.
~Ofca
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Rewelka !!! Pewnie jedzie tam gdzie chce , kilka sytuacji poslizgowych (sprowokowanych specjalnie) wybacza nieudolności :P i daje poczucie bezpieczęstwa
Mazda 323 VI F