Lista ocen Mazda 323 VI F (175) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~CHMIEL
F 2.0 16V Sport 131KM 96kW
wcześniej miałem wersję BA z 98 i była lepsza może dlatego że niższa buda. ale jak jadę czasem samochodami brata czy siostry to polotu nie mają(bujają strasznie),mazda jest przyjemnie sztywna i dobrze trzyma mocne 4.
~Michał
F 1.6 16V 98KM 72kW
Zawieszenie jest twarde, dobrze trzyma samochód na zakrętach, jednak nie daje komfortu na wielu jeszcze dziurawych polskich drogach. O pozostałych elementach układu jezdnego nie wypowiem się bo nie mam o nich wystarczającej wiedzy..
~lami
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Fajnie sztywno ale w granicach rozsądku. Mam wersje Sporty (ponoć sztywniejsza) . Dobrze sie trzyma na zakretach , choc czuc troszkę wagę przodu z powodu Diesla . Padają łączniki stabilizatora - na szczescie jak na razie tylko tyle.
~sejton@wp.pl
F 2.0 TD 90KM 66kW
Jest przyjemnie i komfortowo. Na sportowe pokonywanie zarętów raczej nie ma co się nastawiać ale nie jest to samochód do tego przeznaczony. A co najważniejsze charakteryzuje sie dużą odpornościa na polskie drogi :)
~Zielu
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Całkiem w porządku, u mnie występuje problem bo kierownica jest lekko przekrzywiona w lewo. Były swego rodzaju problemy że auto leci na prawą stronę, zbieżność niewiele pomogła ale mimo to wszystko okej.
~marcin
F 1.6 16V 98KM 72kW
Troszkę twardawe zawieszenie jeżeli chodzi o jazdę po mieście i naszych dziurawych drogach ale to co to auto wyprawia w trasie to czysta poezja trzyma się drogi jakby ją ktoś gwoździami przybił po prostu czad.
~hipek7701
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
bardzo pewne prowadzenie nawet w tzw. szybkich zakrętach z dużą prędkością nie było problemu.auto prowadzi się jak po szynach pod warunkiem że elemęty zawieszenia są ok tzn.niezniszczone tuleje,łączniki itp.
~Józek
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Prowadzi się naprawdę dobrze. Twardy przód i wielowahacz z tyłu. Idealnie na równe drogi (czyli na takie jakich w Naszym kraju najmniej, niestety...). Zimą przy dobrych oponach nie ma żadnych problemów.
~MADZIA 323F
F 1.6 16V 98KM 72kW
MOJA MADZIA JEST OBNIŻONA TROCHĘ(TAKA PRZYJECHAŁA Z NIEMIEC) WIĘC DROGI TRZYMA SIĘ DOBRZE TROCHĘ TRZĘSIE NA TYCH NASZYCH DROGACH NO ALE CÓŻ \"WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY\" PRZEZ TEN ROK WYMIENIŁEM SWORZEŃ WAHACZA.
~neb
F 1.6 16V 98KM 72kW
Auto trzyma sie bardzo dobrze drogi. Jest bardzo twarde i nie jest podatne na podmuchy wiatru....ale... na Polskie drogi sie nienadaje. Nie mieszkam w Polsce wiec nie mam tego problemu.
Mazda 323 VI F