Lista ocen Mazda 6 I Kombi (309)

~DG
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Zacznę klasykiem: "Mazda - i wszystko jasne". Ogólnie dobry samochód, nie sprawia niespodzianek, nawet jeżeli chodzi o karoserię. Szkoda, że nie jest taki komfortowy jak np Audi A4 B6, ale koszta również nie takie ;) Jeżeli kupowałbym ponownie, to 2.3B, ewentualnie 2.0B, raczej w automacie. Chyba że II generację, to wtedy 2.5B.
~użytkownik Mazdy 6
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta, pomimo kłopotów po zakupie. Wymaga ono utrzymania odpowiedniego reżimu w czasie eksploatacji (czego nie robił poprzedni właściciel) aby auto było cały czas sprawne.
3,6
~Adam 1970
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Mam samochód miesiąc. Jest to moje 8 auto, do tego jeździłem kilkunastoma samochodami służbowymi. Co mogę naprawiam sam w samochodzie. Auto jest kompletnie przeciętne z koszmarną rdzą, która jest wyłącznie wadą fabryczną i praktycznie nie zależy od miejsca skąd pochodzi auto (może wyjątkiem będzie płd. Europy). Opinie które tutaj przeczytacie o mazdzie pochodzą chyba od osób, które nie jeździły nigdy porządnymi autami.
~mzebrows
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Moja ocena jest na zasadzie porównania do mazdy 626. Ogólnie 6 jest bez porównania lepsza od 626. Ma wszystko to, czego w 626 brakowało. Lepiej przyspiesza, ma masę schowków, lepsze zawieszenie i jest cichsza. Między daszkami słonecznymi jest przesłona przed słońcem, jest podświetlanie drzwi i oddzielne podświetlenie dla pasażerów. I wiele wiele innych drobiazgów. Jedyne co było fajniejsze w 626 to wyższe zawieszenie.
~dawidos02
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
świetny silnik, bardzo dynamiczny, ekonomiczny, spalanie w granicach 5-7 litrów: 5/100 - spokojna jazda, 7/100 - jazda zimą po mieście z właczonym dogrzewaczem silnka (webasto), jest to już common rail - należy zatem stosować w miarę możliwości czyste paliwo: lałem jakieś tanie g---o to spalnie średnie dochodziło do 7/100 i nawet pojawialo sie kopcenie przy wiekszym wcisnieciu pedalu gazu - zaczałem tankowac SHELL spalanie spadlo o ok 1 litr,... (Silnik)
~A.B.
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
SUPER samochód, mam dopiero drugiego japończyka, i jestem przekonany, że tylko japończycy, potrafią robić samochody naprawdę BEZAWARYJNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Hardek
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Bardzo dobrze się zbiera, cichutki ma bardzo dobry zapas mocy wystarczy musnac pedał gazu i juz przyśpiesza. Drogowi bohaterowie którzy przyspieszają ci jak ich wyprzedzasz teraz wachają gumę :) (Silnik)
4,1
~Jacek
Kombi 2.0 MZR 141KM 104kW
Auto niezawodne, oszczędne i wygodne. Na minus korozja i wyciszenie.
~JAJEDREK1
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
4 lata eksploatacji i nic się nie działo z cyklu jadę z rodzinom i nagle awaria! Podstawowe wymiany może nie tanie ale da się żyć. SZKODA TYLKO ŻE TA RDZA SIĘ POJAWIA
Dziennik kosztów dla Mazda 6 I Kombi
7,3
9,3
11,4
~karzeł
Kombi 2.0 MZR 141KM 104kW
na postoju jak się wysiądzie z auta to go prawie nie słychać, bajka, jest super, 3000km poznań-paryż-poznań, bez zająknięcia. I wiem, że gdybym jechał do Lizbony toby te 6 tyś. km równie gładko łyknął. Na autostradzie bajka, tempomat na 160 i wiertarka ;-) (Silnik)
Mazda 6 I Kombi