Lista ocen Mazda 6 I Kombi (309)

~Samsi
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Idealny samochód dla rodziny, kogoś kto musi przewieźć coś wiekszego czasami oraz dla kogoś kto lubi po prostu wygodę i komfort podróżowania.
2,4
~EsTePe
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Silnik spala olej, jak wściekły. Pobór oleju na poziomie 0,5-0,8 l na 1000 km nie jest w tym samochodzie niczym dziwnym, nawet przy relatywnie niskich przebiegach. W dodatku powyżej 100 km/h silnik robi się naprawdę głośny. Blacha jest zrobiona z papieru, przez co auto rdzewieje szybciej niż jeździ. Mazda 6 swoją popularność na polskich ulicach zawdzięcza tylko niezłemu wyglądowi oraz stosunkowo niskiej cenie zakupu.
~MrSpike
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Cichy i zrywny. LPG odejmuje kilka koników które w jeździe miejskiej są niepotrzebne. Mazda lubi wysokie obroty. Bardzo dobrze współpracuje z instalacja BRC 24.11 (bez lubryfikatora!) (Silnik)
2,9
~cosynier
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Silnik ............. hahahaha. T nie silnik tylko studnia do wrzucania kasy. Najbardziej awaryjne auto jakie miałem. Zaraz po ............ Mazd-zie 6 hahaha. To moje drugie auto z tego modelu i miałem nadzieję, że poprzednie było tylko wynikiem pecha. Ale niestety grubo się pomyliłem. Wadliwy układ korbowy, awaryjny intercooler oraz turbospreżarka jak rownież układ wtrysku. Dają się we znaki. Nie polecam (Silnik)
~karwos00
Kombi 2.3 MZR 162KM 119kW
Wystarczający do takiej masy (sprawne poruszanie) Ale to nie 3,0-V6 - boski :D (Silnik)
4,1
~ezis
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, tego oczekiwałem po tym aucie.
~panek8@friko5.onet.pl
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
jest to rewelacyjny samochód bardzo dobrze wykonany o rewelacyjnym wyglądzie w porównaniu z renalut laguna 2002 rok bo taki też miałem to inna klasa jeżeli chodzi właściwie o wszystko tylko ze laguna to był diesel 120KM (6l/100km) ale awaryjność srtaszna nigdy nie wiadomo co sie może stać. Tu tak nie jest zachowuje się przewidywalnie a silnik i zawieszenie to rewelacjia.Cena jest wysoka ale jakość ma swoją cene ja w to wierzę.
3,2
~Marek ze Swidnicy
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Zaczynaja sie zuzywac wtryski ktore nowe sa bajecznie drogie ok.450€ sztuka (Silnik)
~feno
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Silnik rewelacja , dynamiczny i cichutki, dobre przyspieszenie i obroty (Silnik)
2,9
~agrafa
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Ogólnie to jestem totalnie niezadowolony. 1. Silnik padł przy 130tkm. 2. Korozja to jakaś zmora mojej Mazdy. Przecież to nie jest samochód z \'\'tamtej\'\' epoki by korodował jak polonezy. Czemu nikt nie jest w stanie wystawić obiektywnej opinii na tym forum skoro korozja dotyczy prawie każdej szóstki. Naprawa w ASO to tylko półśrodek. Za rok czy dwa ruda i tak wraca. Kupując szóstkę kierowałem się przekonaniem że Mazda to pewna firma....
Mazda 6 I Kombi