Lista ocen Mazda 6 I Kombi (309)

4,1
~DobryChlopak85
Kombi 2.3 MZR 162KM 119kW
Uwarzam, że jest to niedoceniany samochód na Polskich drogach i w społeczeństwie w którym panuje przeświadczenie że co niemieckie to najlepsze.
~juagpi
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
jak ktos chce samochód ekonomiczny który sie nie psuje to warto kupic mazdę 6
~Edek Z Fabryki
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Oczywiscie mankamenty sa... najwiekszy to niewygodne fotele. Reszta super. Dobre audio BOSE !
2,5
~Artur
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Jestem zawiedziony. Szukałem bezawaryjnego samochodu a częściej stoi w warsztacie niż jeździ.
~ulu
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Niestety bierze olej od kupienia, muszę wymienić uszczelniacze i kto wie co jeszcze. (Silnik)
~fenofeno@interia.eu
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Silnik po prostu rewelacja,(auto zakupione w austri od pierwszego właściciela kupione przy przeb. 88tyś ) dynamika lepiej niz podaje producent, spalanie wydawało mi sie duze ale w tej chwili po przepatzrzeniu innych marek to norma na tą pojemnośc i moc (Silnik)
~arekb@neo-media.pl
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Auto przemyślane i dopracowane w szczegółach. W niczym (poza przestronnością) się nie wyróżnia szczególnie od konkurencji, ale też nie ma słabych punktów. Dużym plusem jest ładny ponadczasowy kształt. Jakość materiałów bardzo dobra. Obsługa intuicyjna, żadnych dziwactw. Bardzo dobrze się prowadzi. Nie chce się z niej wysiąść. Wyjątkowo udane auto. System składania tylnych foteli w wersji kombi jest rewelacyjny.
~Mazdowicz z Łodzi
Kombi 2.0 MZR 141KM 104kW
Silnik jest mocny, szczególnie w zakresie obrotów powyżej 3,5 tyś, mocy nie brakuje też poniżej. Bardzo dobrze dziąła z LPG (Silnik)
~bardamu
Kombi 2.0 MZR 141KM 104kW
Kawał solidnego auta ale do spokojnej jazdy. Ładnie się prezentuje, dość zgrabne jak na kombi 4,7m. Wygodne i ekonomiczne.
~Napływowy
Kombi 2.0 MZR 141KM 104kW
nie jest źle ale myślałem, że 141Km lepiej będzie ciągnąc samochód. Typowy japończyk, moc i moment dopiero przy wyższych obrotach. (Silnik)
Mazda 6 I Kombi