Lista ocen Mazda 6 I Kombi (309)

~kaniasty
Kombi 2.0 MZR 141KM 104kW
Jak na benzyniaka silnik 2.0 daje dynamikę, która jest wystarczająca zarówno na mieście jak i podczas wyprzedzania na trasie. Lubi być wkręcany na wysokie obroty zgodnie z powiedzeniem ,,kto ma Japońca - kręci do końca!\" (Silnik)
~marek
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Autko ogólnie super ,mam wersję po liftingu i automat, kupiłem ją w Berlinie bo u nas bardzo ciężko kupić automata w wersji Europejskiej .Większość to wersje USA które są co ciekawe sporo tańsze od Europejskich które były produkowane w Japoni a wersja Amerykąńska w USA
3,2
~rafal968
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Porażka. Auto oferuje tylko ładny wygląd zewnętrzny,przyjemne wnętrze. Jest to auto dość awaryjne a wszystkie naprawy i części są koszmarnie drogie.denerwuje głośna praca silnika (bardzo głosno jest szczególnie gdy jest zimny i przy jeździe miejskiej podczas przyspieszania) oraz brzęczenie plastików. Duża średnica zawracania. Wszechobecna korozja. ogólnie nie polecam!
~Heinrich
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
Auto jest rewelacyjne i polecam każdemu, pod warunkiem, że tak jak ja macie historię regularnej wymiany oleju co 10 tys. bo te silnik są na to bardzo wrażliwe. Model po liftingu, dzięki czemu z rdzą nie ma żadnego problemu. Silnik chodzi idealnie, zawieszenie i skrzynia biegów powodują, że jazda jest perfekcyjna, auto po prostu samo chce jechać. Jedyny minus to trochę głośno powyżej 150 km/h. Nie miałem żadnych usterek. Bardzo polecam też...
~Z-ibi
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
dosyc latwo sie wkreca, nie ma problemow z moca przy tej masie auta, co jest bardzo przydatne szczegolnie przy wyprzedzaniu.. (Silnik)
~marko
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Silnik dynamiczny, zrywny o wysokiej kulturze pracy. Może odrobinę za głośny. (Silnik)
~Marek
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Reasumując plusy i minusy nie ma co narzekać, byłoby 5 gwiazdek, gdyby była bardziej wyciszona. Miejsca bardzo dużo, fotele bardzo wygodne, wnętrze ciekawie wykończone, choć mogłoby być więcej tych miękcejszych plastików. Poza tym stojąc na parkingu przed supermarketem, rzadko kiedy spotkasz drugą "6"!
~bolero89
Kombi 2.0 MZR 141KM 104kW
Wygodne, bezawaryjne, zrywne, spalanie normalne, za bardzo skłonne do korozji
~Tadeja
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Dałbym ocenę doskonałą ale kupując auto nieuczciwy sprzedawca nie powiedział,że instalacja klimatyzacji jest skorodowana a tylko wystarczy ją nabić czynnikiem chłodzącym.W efekcie końcowym musiałem wymienić 4 rurki oraz skraplacz.Koszt 1900 zł.Występującą korozję na dolnych krawędziach wszystkich drzwi,klapy bagażnika i silnika została zlikwidowana i zabezpieczona oraz polakierowana.Koszt 800 zł.Tak więc na przywitanie dodatkowy koszt 2700...
~Leszek
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Auto oceniam bardzo dobrze. Zarówno jako auto o charakterze sportowym jak i auto rodzinne. Bardzo dobry silnik benzynowy. Super pakowność. Jak dla mnie oryginalny wygląd.
Mazda 6 I Kombi