Lista ocen Mazda 6 III Kombi Facelifting (16) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Droplet
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Dobrze znany problem z tarczami hamulcowymi. Moim zdaniem, trzeba uważać, żeby nie jechać przeładowanym samochodem i zbyt mocno nie hamować. Ja niestety dosyć często jeździłem przeładowany i po kilku mocniejszych hamowaniach w takim przypadku załatwiłem tarcze - tzn. zaczęły mi "bić", przez co wwrażania podczas hamowania były dosyć kiepskie, chociaż na hamowni uzyskiwane siły były ok. W takim stanie dojechałem do ok 80 000 km i zmieniłem...
~marcin
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
UWAGA: odebralem samochod i okazalo sie ze nie dziala i-stop i i-eloop (ladowanie kondensatora (silnik i klima podswietlone na monitorze na niebiesko, aku szary). Pytalem dealera ale ta sierote nie wiedzial i twierdzil ze aku musi sie doladowac. Guzik prawda. Pomoglo zdjecie klemy PLUS na 30 minut ! Kondensator teraz laduje sie jak zloto ! REWELKA!
~emwu
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
auto unieruchomione na trasie - rozpadł się pasek napędzający osprzęt silnika i to przy przebiegu niecałych 74000 km; auto serwisowane regularnie i wyłącznie w ASO
~Andrzej
Kombi Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
po 6 mieś... zepsuły się dwa lewe tylnie czujniki parkowania (co kosztowało mnie otarciem na zderzaku). Błędnie działająca kamera FSC (np. nie rozpoznaje pasów ruchu itp)
~IT13
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Brak, Mazda 6 kombi 2,5 to rodzinne kombi, rozsądne spalanie, silnik bez filtrów cząstek czy turbo (nie ma co się psuć).
~Paweł J
Nie było żadnych zdarzeń pomimo wydłużonej gwarancji do 5 lat
~K.
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Za mały przebieg, ale zakładam że nie powinno być żadnych.
~Karol
Brak, oby tak dalej!