Lista ocen Mazda 6 III Kombi Facelifting (30) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tymon
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 145KM 107kW
Powyżej 150km/h nie da sie normalnie rozmawiać. Rozmowa przez telefon, za pomocą zestawu głośnomówiącego przy tej prędkości jest prawie niemożliwa.
~madak
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
dobrze , powyżej 140 km/h powinno być ciszej. Praca silnika to rzecz gustu. Dla mnie super. Wiem że mam pod maską coś więcej niż turobodoładowaną wiertarkę
~emwu
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
zapomnijcie o słuchaniu radia na autostradzie przy prędkości powyżej 130 km/h; szum powietrza skutecznie zagłusza wszystko.
~IT13
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Moim zdaniem jest cicho przy spokojnej jeździe z rodziną. Jeśli chcemy powariować na pewno usłyszymy miłe mruczenie silnika.
~marcin
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
do 130 km/h jest ok - 19 cal robi troche szumu ale to wiadomo ... w prownaniu z Focusem z 2008 to niebo a ziemia.
~Jarek
Kombi Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Do 130 po prostu świetnie, nawet za cicho bo nie czuć prędkości, powyżej mogloby być ciszej, kłania się ciekawy kształt maski...
~Sebaho
Kombi Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Jak na tej klasy samochód cicho nie jest, choć w porównaniu do mojej poprzednie GH jest lepiej.
~Karol
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Powyżej 130km/h wyraźnie słyszalny staje się szum dochodzący z uszczelek drzwi. Mogłoby być lepiej...
~Krzysztof
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Wyciszenie bardzo dobre w porównaniu z Hondą. Niestety nie mam porównania do aut innych marek.
~Paweł J
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Tutaj trochę gorzej niż w pozostałych elementach ale i tak nie jest żle
Mazda 6 III Kombi Facelifting