Lista ocen Mazda 6 III Kombi (20) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek_obidzinski
Kombi 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Tutaj już gorzej lecz jako zapalony mechanik od młodego zdobywam doświadczenie i lubię to robić i przy mojej madzi miałem parę zadań które mi zleciła i z radością je wykonałem co odpłaciła mi miłym i jak narazie bezawaryjnym użytkowaniem
~Mike
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Nie ma i nie będzie (original made in Japan, no turbo, no DPF :-)). Jako anegdota - chyba każdego niemal eksploatującego to auto na początku drugiego dnia niepokoi świecąca się niebieska lampa, oznaczająca... niedogrzany jeszcze silnik.
~ComTM
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Tarcze hamulcowe to porażka (pierwsza wymiana ok. 18 tys. km, teraz stan licznika 60 tys. km i "biją". Przejechałem samochodami osobowymi 1,5 mln km, takich przygód z nowymi autami nie maiłem.
~Przemek
Kombi 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
HAMULCE W TYM AUCIE TO MASAKRA. Skodą Superb jeździłem tak samo, też dużo po autostradach, skoda była 300kg cięższa i nigdy nie było problemu z hamulcami.
~Defetysta
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Po 15 tys. zwichrowały się tarcze hamulcowe i wymagały przetoczenia. Po kolejnych 20 tys. problem powoli powraca. Podobno nie jest to odosobniony przypadek.
~Mirek
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Nie było i nie będzie mam nadzieję, dokupiłem mimo wszystko 2 lata dodatkowej gwarancji.
~Advert
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Jak wyżej,zresztą gdyby po tak krótkim użytkowaniu już były ...
~dyzioo78
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Bez zadnych awarii i oby tak dalej.
~Tomeck
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Na razie ODPUKAĆ nic poważnego. Oby tak dalej.
~Darek
Kombi 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Po miesiącu użytkowania i 3000km brak :)
Mazda 6 III Kombi