Lista ocen Mazda 6 III Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW od 2012 (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Jak na mocny silnik benzynowy (165 KM, 8 sekund do setki) i naprawdę dynamiczną jazdę, średnie spalanie poniżej 8 litrów to rewelacja. Zaskakuje też świetna elastyczność, już od niskich obrotów. Ceny przeglądów nie odstają od konkurencji, a na pewno są tańsze niż w przypadku większości SUV-ów. Napraw mam nadzieję, że jeszcze dłuugo nie będzie :) - tradycyjna u Japończyków pełna 3-letnia gwarancja bez limitu kilometrów...
~OldSeb
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Daje 5/5 za doskonałe zużycie paliwa. Poniżej 7l w trasie i ok. 8 w mieście (Warszawa - korki ale czasami też trasy przelotowe). Ceny przeglądów raczej nie będą zachwycać. Na razie zmieniałem tylko olej po 4 tys. Jego cena jest absurdalna (jakiś specjalny) - ok. 90PLN za litr
~Artur P.
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Doskonale jak na 2.0 w benzynie. Jeżdżę w większości po mieście i mam spalanie 8,5 litra. W lecie 9 litrów. W trasie 7,5 litra. I to w automacie. Fakt że nie mam zwyczaju wciskania pedału w podłogę spod każdych świateł. Po prostu normalna jazda.
~Karlito
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Na razie spalanie srednie 7.7, pol trasa pol miasto. Auto na dotarciu wiec spalanie systematycznie spada. Pewnie zatrzyma sie w okolicach 7.5, czyli dokladnie tyle co w Focusie zony o mocy 105km. Mysle ze to jest super wynik.
~Dawid
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Nie ma sie do czego przyczepic, pali przecietnie 8 litrow, jednak przy spokojnej jezdzie zdarza mi sie schodzic w trasie ponizej 6. Poza tym lejesz i jedziesz
~Defetysta
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Niskie spalanie (nie udało mi się nigdy przekroczyć 9,5l w mieście pomimo starań), koszty przeglądów rozsądne. Gorzej jak coś trzeba wymienić po gwarancji.
~Tomeck
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Jeżeli akurat jest zamiennik to koszty są znośne, nie jest drogo. Jeżeli zamiennika brak to jest niestety dramat.
~Rob
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Spalanie bardzo mile mnie zaskoczyło , o wiele lepiej niż w poprzednim samochodzie , gdzie miałem silnik 1,6 l
~kszych
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Ciężko ocenić, bo póki co zero awarii, więc koszty to tylko przeglądy, oleje i filtry.
~OldSeb
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Spalanie bardzo dobre więc niby OK ale jak przyjdzie coś wymienić innego to aż się boję.
Mazda 6 III Kombi