Mazda 6 III Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 2012-2015 - Oceń swoje auto

III
Kombi
2.0 SKYACTIV-G 165KM 2012-2015

Oceny Mazda 6 III Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 2012-2015

6 % lepiej niż w segmencie Klasa średnia ( 4,19 )

dodano 17.07.2017 przez

Silnik 2.0 165KM bardzo dobra jednostka napędowa terasa prędkość 60 - 80 km/h spalanie od 4.5 do 5.2 prędkość 140 spalanie 7 -8 miasto trasa od 1 do 2 km zimą spalanie 8 - 10 jak dla mnie super brak turbo i badziewia pod maska jak np TFS. Auto spore miejsca pod dostatkiem widoczność dobra zwłaszcza że to kombi dodatkowa zawsze są partroniki lub kamera Tapicerka super w dotyku nie parze po nagrzaniu auta i nie ziębi zimą ( odwrotność badziewia od VW ) ale ma wadę ciężka jest w utrzymaniu łapie wszystkie pyłki jak magnes. Do wady zaliczył bym poziom hałasu powinno być znacznie ciszej . Co do kosztów eksploatacji normalne nie tanio nie drogo. Awarie brak nic ! ( kolejna odwrotność względem mojego poprzedniego auta passata B7 ) Auto bardzo dobre stosunek CENY do tego co DOSTAJEMY bardzo dobry jak do tej pory to moje pierwsze autko Mazdy i jestem bardzo milo zaskoczony , a opinie ze rdza itp nie wiem ma 72000 tyś km nic niema ale sąsiad ma poprzedniczkę z 2010r na blacie 190 tyś/km i brak rdzy tak więc nie jestem pewien co do tego czy one naprawdę gniją o ile nie mają szpachli na sobie :)

dodano 22.04.2017 przez

Co tu pisać posiadałem poprzednio Passata B8 na szczęście idiota w jeszcze gorszym złomie skodzie postanowił mi w dupsko wjechać. Jako że VW doprowadziło mnie w rekordowym czasie do nerwicy a zdanie "ma pan pecha ze się kolejny raz zepsuło " zaczęło mieć nowe znaczenie jak się psuje to znaczy ze to VW . Tak czy owak zaczerpnąłem zdania u mechanika jak on to naprawia to wiadomo nie chcę a nie naprawia mazdy ( zdanie na temat skody VW i Audi to on i jego koledzy mieli i nie było pozytywne ) Mazda z silnikiem bez turbo największego dziadostwa naszych czasów , spalanie w normie jak i osiągi wygląd odmienny od np: Skody czyli sportowy wyrazisty ładny. ergonomia super wyciszenie układ jezdny doskonały przejechałem zaledwie 32 tys km mało ale opinia jak na teraz doskonała ( posiadając słynego* passata miałem 3 wizyty na lawecie w ASO )

dodano 24.08.2014 przez

3 lata jeździłem Passatem i byłem z niego zadowolony (dobry, pojemny samochód, wygodny, cichy, przyjazny do dalekich wypadów). Mazda miała być przeskokiem technologicznym - technologie SKYACTIV i takie tam. Jak si odrzuci marketingowy szum to zostaje ... zwyczajne auto kombi ze standardowym wnętrzem (to w passacie bardziej mi odpowiadało), jednak znacznie mniejszym bagażnikiem, paroma japońskimi bublami (np. brak oświetlenia bagażnika, nieoryginalny alarm, etc.). Jazda przyjemna, ale szum powietrza przy wyższych prędkościach staje się uciążliwy (passat był lepiej wyciszony). Reasumując, 3 lata z Mazdą wytrzymam, ale zachwycony nie jestem i drugi raz nie kupię.

dodano 27.08.2013 przez

Prawie nie ma się do czego przyczepić. Denerwujące niektóre oszczędności "na siłę" - np. skokowa regulacja fotela pasażera i brak regulacji u pasażera odcinka lędźwiowego. Trzeba się przyzwyczaić do wymiarów auta i trudności manewrowania nim (wysoko poprowadzona linia okien, słaba widoczność maski z przodu auta etc.). Za to auto się odwdzięcza dynamiką i komfortem - przejechać 1200 km w jeden dzień i wysiąść zupełnie nie zmęczonym - bezcenne...

dodano 11.03.2017 przez

Auto bardzo DOBRE poprzedni miałem Passata B8 katastrofa doskonała znaczy się VW jest firmo dla idioty a MAZDA 6 ładna wygodna NIE zawodna ( Passat po przejechaniu 120 TYS km dosłownie rozleciał się DSG potem silnik co za kmiot ) a tu brykam autkiem często taka praca silnik benzyna nie wiem dlaczego po VW mam wstręt do disla spalanie przyzwoite wygląd wiadomo jaki wnętrze dopracowane i mile dla oka.

dodano 10.01.2015 przez

Generalnie, pomimo drobnych niedoskonałości auto oceniam dobrze. Obecnie wg mnie najładniejsze auto w klasie. Pomimo rozmiarów bardziej polecam do miasta niż w trasy. Bolączka to wytłumienie wnętrza powyżej 100 km/h. Jak dla mnie nie zbyt wygodne siedzenia.

dodano 04.04.2017 przez

Super autko po ostatnim zakupie ( SKODY) dokładnie sprawdziłem co kupię , pożyczyłem autko od rodziny bo ich opinia mogła by być ubarwiona zrobiłem wycieczkę 240 km i się zachwyciłem na tyle że 6-mie potem auto było u mnie.

dodano 17.09.2014 przez

Super wygladajece auto w dobrej cenie. Spelnia wymogi auta rodzinnego a jednoczesnie ma troche cech auta sportowego (z przymruzeniem oka). Bardzo niskie spalanie, ale z drugiej strony troszke za glosno przy predkosciach niedozwolonych.

dodano 12.03.2015 przez

Samochod dobrze wyglada, dobrze jezdzi. Troche glosny powyzej 120km/h. Ergonomia suuuper. Spalanie jak na duzy samochod umiarkowane ale oczywiscie nie ma co liczyc na to deklarowane przez Mazde.

dodano 24.08.2013 przez

Doskonałe auto. Super wygląda, tak samo się prowadzi. Oby tak dalej. Jeździłem również dieslem 175KM i w takiej chwili autentycznie żal, że się mieszka w takim kraju. (akcyza!)