Oceny Mazda 6 III Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165 KM 121 kW

Mazda 6 III Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165 KM 121 kW - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda 6 III Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165 KM 121 kW

~Artur P.
Mazda 6 III
Generalnie, pomimo drobnych niedoskonałości auto oceniam dobrze. Obecnie wg mnie najładniejsze auto w klasie. Pomimo rozmiarów bardziej polecam do miasta niż w trasy. Bolączka to wytłumienie wnętrza powyżej 100 km/h. Jak dla mnie nie zbyt wygodne siedzenia.
~Zero kłamstw panów z VW
Mazda 6 III
Co tu pisać posiadałem poprzednio Passata B8 na szczęście idiota w jeszcze gorszym złomie skodzie postanowił mi w dupsko wjechać. Jako że VW doprowadziło mnie w rekordowym czasie do nerwicy a zdanie "ma pan pecha ze się kolejny raz zepsuło " zaczęło mieć nowe znaczenie jak się psuje to znaczy ze to VW . Tak czy owak zaczerpnąłem zdania u mechanika jak on to naprawia to wiadomo nie chcę a nie naprawia mazdy ( zdanie na temat skody VW...
~jacek R
Mazda 6 III
Samochod dobrze wyglada, dobrze jezdzi. Troche glosny powyzej 120km/h. Ergonomia suuuper. Spalanie jak na duzy samochod umiarkowane ale oczywiscie nie ma co liczyc na to deklarowane przez Mazde.
~W.
Mazda 6 III
Mazda ma prawie magiczne 100 000 tys km i nic nie nawaliło co w dzisiejszych czasach i autach na szprycowanych elektronikom dziwi. Silnik z tego co wyczytałem seria G w NIEMIECKICH opiniach nie do zdarcia dlatego u szkopków Mazda 6 trzyma cene jak diabli. Spalanie w mieście jadąc z dzieckiem do szkoły dystans 1.5 km spalanie na zimnym silniku 8 latem 10 zima przy większym dystansie spalanie staje się znacznie mniejsze 6 - 8 Trasa 70 - 100 km/h...
~Irek
Mazda 6 III
Silnik 2.0 165KM bardzo dobra jednostka napędowa terasa prędkość 60 - 80 km/h spalanie od 4.5 do 5.2 prędkość 140 spalanie 7 -8 miasto trasa od 1 do 2 km zimą spalanie 8 - 10 jak dla mnie super brak turbo i badziewia pod maska jak np TFS. Auto spore miejsca pod dostatkiem widoczność dobra zwłaszcza że to kombi dodatkowa zawsze są partroniki lub kamera Tapicerka super w dotyku nie parze po nagrzaniu auta i nie ziębi zimą ( odwrotność badziewia...
~Defetysta
Mazda 6 III
Ani komfortowa ani sportowa, nijaka. Sporo poniżej tego co obiecuje wygląd i dane o osiągach na papierze. Ogólnie OK ale chyba bym nie kupił drugi raz.
~A.M.
Mazda 6 III
Super autko po ostatnim zakupie ( SKODY) dokładnie sprawdziłem co kupię , pożyczyłem autko od rodziny bo ich opinia mogła by być ubarwiona zrobiłem wycieczkę 240 km i się zachwyciłem na tyle że 6-mie potem auto było u mnie.
~Dawid
Mazda 6 III
Siwerny, duzy dobrze wygladajacy i co najwazniejsze bardzo dobrze zrobiony samochod
Dziennik kosztów dla Mazda 6 III Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
9,6
~Karlito
Mazda 6 III
Super wygladajece auto w dobrej cenie. Spelnia wymogi auta rodzinnego a jednoczesnie ma troche cech auta sportowego (z przymruzeniem oka). Bardzo niskie spalanie, ale z drugiej strony troszke za glosno przy predkosciach niedozwolonych.
~OldSeb
Mazda 6 III
Doskonałe auto. Super wygląda, tak samo się prowadzi. Oby tak dalej. Jeździłem również dieslem 175KM i w takiej chwili autentycznie żal, że się mieszka w takim kraju. (akcyza!)
Mazda 6 III Kombi