Lista ocen Mazda 626 IV (206) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 220 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ToYo
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Super! jako kierowca mam do dyspozycji całkowicie regulowany fotel i regulowaną kierownicę, pasażer z przodu ma bardzo dużo miejsca, z tyłu jest jeszcze wygodniej, to chyba ewenement wśród samochodów
~a-gadula
Hatchback 2.5 24V 165KM 121kW
Bardzo, bardzo dobra. Mam 185 cm i pasażer przy 175 cm za moim fotelem nie narzeka. D tego pojemny bagaznik i mozna jechać kilkaset km w Polske i dalej. Wygodne fotele i jeszcze wygodniejsza kanapa.
~młody122-mazdaspeed
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jeśli ktoś mówi że z tyłu się źle siedzi to niech pojedzie bmw-36 i przejedzie długi dystans 600kilometrów z tyłu.mówię tu o dwóch osobach z tyłu.Mazdą podróżuje się super.zarówno z przodu jak i z tyłu.
~Aj
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Z przodu rewelacja, ale wielkich rozmiarow auta w srodku jest malo miejsca dla pasarzerow z tylu. Gdy ktos jest wysoki moze miec problem z dosyc niskim dachem. Napewno plusem jest tylnia dzielona kanapa.
~krzysiek
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Z przodu miodzio. Kieorwnica jest wysunieta dosc sporo do kierowcy, wiec mozna oddalic sie z wyprostowanymi nogami, a kierownice miec w odpowiedniej odleglosci. Pasazerowie nie narzekaja.
~deha_@op.pl
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
kierowca i pasazer maja barzo duzo miejsca na nogi i lokcie. Nie wiem jak z tylu,bo nigdy tam nie podrozowalem,ale nikt sie nie skarzyl.Fotele moglyby byc wygodniejsze. Brakuje podparcia ledzwi.
~Jacek S
Hatchback 2.5 24V 165KM 121kW
Może to już nudne, ale tutaj też standard segmentu D. Jest dobrze, ale do vana mu daleko, natomiast nie można powiedzieć, żeby było ciasno, ani z przodu, ani z tyłu. Wygodne fotele.
~Jacek S
~Przemek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Przestrzeni dla kierowcy jest bardzo dużo, ja mam 190 cm wzrostu i bez problemu mogę ustawić sobie wygodną pozycje za kierownicą. Z tyłu 3 osoby mają dość ciasno.

Usterki Mazda 626 IV

Mazda 626 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jar666
Hatchback 2.5 24V 165KM 121kW
Przestrzeń bombowa, fotele wygodne, bagażnik ograniczony przez zamontowanie butli LPG w miejscu koła zapasowego,ale nawet po włożeniu go do bagażnika, miejsca jest naprawdę dużo.