Lista ocen Mazda 626 IV (206) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 220 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maraz84@o2.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
To jest prawdziwy gigant w tej klasie, miejsce, miejsce i jeszcze raz miejsce czy to z tyłu czy z przodu, ogólnie ogromne wrażenie przestrzeni
~Beata, beata"sycyawnica.com.pl
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Dla kurdupla to za duże auto bo maski nie zobaczy znad kierownicy poza tym każdy się zmieści. A w bagażniku hatchbacka wszystko się zmieści,.
~akiro@o2.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Miejsca całkiem sporo, a do tego sporych rozmiarów bagażnik. Po złożeniu tylnych siedzeń robiłem nim przeprowadzkę włącznie z meblami :)
~Adrianos
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Jestem Wysoką mam rozwalony fotel na maxa do tyłu a mimo to ludzie z tyłu czują się komfortowo nie ma to jak Sedan :))
~Maniek Mikołów
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
jestem średnio wysoką osobą więc idealnie, a przestrzeń ogólna jest spora która dziennie pomaga mi przewozić sprzęt do pracy.
~gansta23
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Z przodu bardzo wygodnie. Z tyłu przy max odsuniętych przednich fotelach trochę gorzej. Bagażnik w zupełności wystarczy.
~adixxxcool@o2.pl
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Dużo miejsca dla kierowcy jak i pasażerów. Auto jest duże więc nie ma problemu żeby się w nim wygodnie ułożyć.
~bonifacy
Hatchback 1.8 90KM 66kW
No pod tym względem jest naprawdę bardzo dobrze! Autko jest przestronne wygodne i ma meeega duży i łatwo dostępny bagażnik!
~Hiroshima
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Jak na taka wielkosc auta dlugosc 4.7m i duza mase samochodu sklanialbym sie ku twierdzeniu ze w kabinie jest malo miejsca.
~Piotr
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
POPROSTU SUPER, Z PRZODU MOZNA SOBIE NÓZKI WYCIĄGNAC NA MAXA, Z TYŁU PODOBNO SIEDZI SIE JESZCZE LEPIEJ NIZ Z PRZODU TAK MOWI MOJA ZONA