Lista ocen Mazda 626 IV (206) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 220 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MazdaN
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Brak zastrzeżeń. Przy pełnym załadunku (5 osób) i psie podróżowanie było w miarę komfortowe, jest to dość duże auto i trzeba przyznać że w tej klasie jedno z wygodniejszych (moja bardzo subiektywna ocena bo nigdy nie byłem pasażerem mego auta)
~kiler00718
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
z przodu nie mam powodów do narzekań jest ogrom przestrzeni natomiast z tyłu to nie wiem nigdy jeszcze nie siedziałem ale póki co nikt się nie skarżył więc myślę że OK chociaż osoby o wzroście powyżej 185cm mogą mieć problemy z sufitem :-)
~PkS
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Jak na gabaryty samochodu to troche malo miejsca z tyl. 5 osob na dalekie trasy moze sie meczyc. Fotele sa bardzo wygodne i dobrze wyprofilowane, nawet kanapa z tyl, przez co piata osoba siedzi na wyzynach. Komfort jazdy oceniam na 5+.
~Marek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Na przednich siedzeniach miejsca bardzo dużo, niestety z tyłu już troche gorzej o ile 2 osoby na tylnej kanapie nie mogą narzekać to we 3 już jest troche ciasno, no i dla pasażerów o wzroście powyżej 190cm mało miejsca na tylnych siedzeniach nad głową
~drix1987
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
przestrzeń z przodu wystarczająca, dobra regulacja foteli w 2 płaszczyznach, z tyłu nie siedziałem osobiście ale powiem że w mojej rodzinie jest troszkę byczków którzy ze mną czasem jeżdżą i twierdzą że wygodnie
~marcin85
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
REWELKA!!! no ale np nissan almera 1999 r 5 dzwiowy (brata) pomimo ze jest kotszy to ma jakby ciut wiecej miejsca na nogi dla pasazerow z tylu (w mazdzie sa dosc obszerne pzednie fotele - ale za to jakei wygodne :)
~RaduŚ
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
kierowca bardzo wygodnie nawet przy 600km nie wysiadam obolały lub z bólem pleców jak to bywa we (francuski autach) pasażerowie nie narzekają: z przodu bardzo dobrze z tyłu dwie osoby też mają dla siebie miejsce.
~nicholai
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
To zaskakujące ale miejsca w środku jest naprawdę dużo. Powiem więcej, jak wsiadłem do Xedosa 9 to czułem się za kierownicą troszkę ciaśniej! Ale największe wrażenie robi miejsce dla pasażerów, każdy zachwalał, że mu wygodnie.
~zymi
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca jest dość dużo. Fotele z przodu są przyzwoicie wyprofilowane. Z tyłu dla wysokiej osoby może być trochę niewygodnie, ponieważ siada się bardzo nisko. Z tyłu mieszczą się trzy osoby.

Usterki Mazda 626 IV

Mazda 626 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~przemo
Hatchback 1.8 90KM 66kW
jak dla mnie. z przodu siedzi sie wygodnie, nisko, troszke leżąc. podobno z tyłu jest ciasno ale to nie mój problem. bardzo wielki bagarznik. w troje na wakacje na 10 dni bez problemu z np. namiotem.