Lista ocen Mazda 626 IV (206) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 220 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ADAC
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
wszyscy na leżąco:) ostatnio porównałem moją mazdę z nową fabią i punto.. te nowe samochody klasy mniejszej są potężne w porównaniu z 2 klasy poważniejszą mazdą
~kriss
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Auto duze z zewnatrz, w srodku jak to w autach z tamtego okresu troszke mniej miejsca niz we wspolczesnych konstrukcjach. Genarelanie to wiecej niz w klasie kompakt :)
~besthit@onet.eu
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Niby dobra, ale biorac pod uwage wymiary auta moglaby byc lepsza.Sa to koszty dobrej aerodynamiki auta. Cos za cos ja wole cos ala nadwozie kombi dobrze by bylo tez aerodynamiczne.
~besthit@onet.eu
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
~Tomi
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
ja mam 196cm wzrostu fotel mam tak ustawiony ze mam dla siebie miejsca pod dostatkiem a jak siade za fotelem kierowcy miedzy fotelem a moimi mkolanami jest ok 10cm wolnej przestrzeni
~radixo
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Samochód bardzo przestronny, pojemność bagażnika to aż 650L w modelu hatchback. Pasażerowie z tyłu mają dużo miejsca na nogi, można im podróżować w daleki trasy nie męcząc się.
~wojtek
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
W samochodzie naprawdę sporo miejsca, zarówno dla kierowcy jak i pasażerów. Samochód posiada bardzo wygodne profilowane fotele dodające komfortu.
~Ł.L
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Z przodu bez zastrzeżeń. Natomiast z tyłu jak ktoś jest wysoki musi się trochę pomęczyć, szczególnie jak na przednim fotelu również siedzi wysoka osoba.
~lrrip@jadamspam.pl
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Jak na takie duze auto miejsca w srodku jest malo. Jednak biorac pod uwage aerodynamike samochodu ta przestrzen mozna ocenic jako dobra.
~miłościkMAZDY
Hatchback 1.8 105KM 77kW
dla kierowcy i pasażera obok przestrzeń idealna... ale z tyłu tragedia. jedynie miejsce dla małych dzieci. wysokie osoby mogą narzekać na brak miejsca na nogi.