Lista ocen Mazda 626 (1005)

~misiek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Wyłaczając korozję wóz jest doskonały i nie można mu poza tym nic zarzucic.
~ediada
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Kupiłem Mazdę zupełnie przypadkowo. To jest mój pierwszy japończyk. Nie przesiądę się już nigdy na auta niemieckie. Nie wiem z jakiego powodu ale Mazda w Polsce jest niedoceniana. W Niemczech jest bardzo popularna. Mazdy to auta dosyć dobrze wyposażone, bezawaryjne porównując konkurencję. Następne auto tylko japończyk, tylko Mazda (Toyota pod względem awaryjności wypada dużo gorzej, poszła niestety na masówkę).
4,1
~Grzesiek
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Auto bardzo dobre dla przecietnego zjadacza chleba ale dające wiekszy konfort co astra itp. ja go kupiłem trochę przez przypadek bo akurat byłem w Nimczech i trafiła sie okazja i po 3 latach sprzedałem go za taką samą cene co kupiłem :) Bardzo dobre na wyjazdy bowiem jak pojechałem nad jezioro to po rozłozeniu siedzeń materac dwu osobowy spokojnie wchodzi do srodka
~maraz84@o2.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Doskonały dynamiczny i oszczędny silnik, komfort, bardzo eleganckie nadwozie i do tego legendarna trwałość to naprawde bardzo duże atuty, oczywiście wszystko ma swoja cene i używane mazdy cenią się dość wysoko, ale wszystko wynagradza japońska jakość, nic nie denerwuje że znowu coś nie działa a jazda to czysta przyjemność - bardzo fajny środek samochodu - ma w sobie coś, poza tym dużo bardzo przemyślanych udogodnień - np podświetlana stacyjka itp
~Franek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Według mnie Mazda jest najlepszym samochodem jaki miałem do tej pory pod względem niezawodności. Jeżdżę nią już 5 lat i nie zamieniam dlatego(choć już to auto najlepsze lata ma za sobą i znajomi się dziwią że jeszcze nim jeżdżę), bo naprawdę o dziwo nic się nie psuje, a ma już przejechane 310.000km. Nigdy mnie nie zawiodła na trasie w zimie czy w lecie. Zawsze wsiadam i nie myślę czy dzisiaj zapali czy nie, jak to było z innymi autami, które...
~Aston
Hatchback 2.0 TD 110KM 81kW
Samochód spisuję się bardzo dobrze, wersja po lifcie dalej wygląda świeżo mimo 12 - 13 lat. Ekonomiczny i niezawodny, nawet przy -20 stopni odpala bez problemu. Dla mnie w tym segmencie klasowym, cenowym i rocznikowym ciężko znaleźć lepszy.
3,2
~młody122-mazdaspeed
Hatchback 1.8 90KM 66kW
To że jest słaba średnica zawracania, czy brak lusterka asferycznego, czy silnik mam mniej koni.Liczy się styl,klasa, precyzja i co najważniejsze niezawodność a wszystko ma odpowiednią cenę.
~Krzysiek
Mazda 626 III
Sedan 1.8 88KM 65kW
Jest to mój trzynasty samochód ale myślę że będzie bardzo szczęśliwy, nigdy nie przywiązywałem sie do marki ale tym razem myślę że następnym moim samochodem będzie Mazda 6, gdyż 626 potwierdza bardzo pozytywna opinie o japońskich samochodach.
~Wacławomir
Hatchback 2.0 i 4WD 116KM 85kW
...to już 2 taka w karierze-samochód pod każdym wzgldem spełnia swą rolę,...hamulce-tył-bębny,przód-tarcze wentylowane z podćiśnieniowym wspomaganiem całego układu-jeszcze nie zawiodły:)..wersja skandynawska=2 akumulatory=0 kłopotów z odpalaniem nawet w mrozy:p POLECAM!!! Ps.przy kupnie należy patrzeć na podłogę(b.niskie zawieszenie)
~grzegorz76
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Autko kupiłem od kolegi z pracy i z perspektywy 3 lat i ponad 40 000 km powiem że warto było. 17 lat dla auta to sporo i może plastiki już odrobinkę trzeszczą, może fotel kierowcy troszkę się przetarł, może brak klimy doskwiera w lecie ale frajda z jazdy i tak nadal spora. Wielki plus takiego auta - za wielu na drodze nie spotkasz :) Wygoda, wygoda, wygoda - jak ktoś lubi w kanapie jeździć to polecam.
Mazda 626