Lista ocen Mazda CX-30 (106) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 134 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Filip B
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu jest wystarczająco miejsca przy wzroście 185cm da się dobrą pozycję zająć za kierownicą. Z tyłu mieści się fotelik i 7 letnia córka. Auto zdecydowanie 4 osoby na krótkie podróże, na dłóższe zabierze 3 osoby i bagaż. Warto mieć hak i box na dach.
~Mateusz Derek
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Kierowca ma wygodę, ale chcąc przewieźć dwójkę dzieci w fotelikach ( czyli 2+2) miejsca nie ma... trzeba wybierać między swoim komfortem a komfortem dzieci. Wiadomo jaki jest wybór, dlatego kierowca nie ma żadnego komfortu w tej sytuacji
~Marcin
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Mam 183cm Dla mnie przestrzeń za kierownicą wystarczająca, ale jako kierowca lubię jeździć raczej bliżej kierownicy niż dalej. Za mną jest wystarczająco dużo miejsca, ale dla niektórych może być za mało. Bagażnik mógłby mieć więcej uchwytów.
~Paweł
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
Na przestrzeń dla kierowcy i pasażera z przodu nie ma co narzekać, ale na tylnych siedzeniach trochę mało miejsca, aczkolwiek pasażerowie nie skarżyli się na brak komfortu podczas podróży.
~Anna
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
Jak na samochód o takich wymiarach, w środku jest wygospodarowana na prawdę słusznych rozmiarów przestrzeń. Nie jesteśmy rodziną ludzi wysokopiennych, ale 4 dorosłe osoby siedzą wygodnie i nie narzekają.
~Michał Kwiatkowski
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Dla mnie jest akceptowalnie,lecz osoby większe ( przy kości,)mogą mieć mało miejsca , natomiast osoby ponad 180cm już wygodnie za sobą na tylnej kanapie nie zasiądą
~Robert
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
Przód - kierowca i pasażer - bardzo dobrze. Tył - na oko ciasno, ale nie mam tutaj zdania dobrze wyrobionego, bo pasażerowie mi się nie skarżyli, a sam z tyłu jeszcze nie jechałem.
~Jacek Pałka
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Bardzo przestronny i wygodny na miejscu kierowcy i pasażera przedniego fotela. Na tylnej kanapie trochę mniej przestrzeni, ale jeździmy nim głównie we dwie osoby.
~Tomasz Smoliński
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Z ergonomią Mazda ma małe problemy, jeżeli z przodu miejsca jest wystarczająco to na tylnej kanapie pasażerowie będą narzekać. Jak na tą wielkość auta poprószy z tyłu jest ciasno.
~Mazda *** nie jazda
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Z przodu jak CX-5 z tyłu niestety troszkę ciasno aczkolwiek 3 osoby szczuplejsze mogą stosunkowo komfortowo podróżować na krótsze dystanse. Auto posiada wygodne fotele.