Lista ocen Mazda CX-30 (106) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 134 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SKK
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Z przodu bardzo dobrze, z tyłu 2 dorosłe osoby usiądą ale miejsca na nogi nie ma zbyt dużo, nad głowami w obu rzędach jest spora rezerwa przestrzeni. Na szerokości łokci ok.
~Grzegorz
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Przejechałem ostatnio 5500 podczas urlopu. Zero zmęczenia zarówno za kólkiem, jak i na siedzeniu pasażera. W porównaniu z CLA180 - rewelacja.
~Marian
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Przestrzeń dla kierowcy jest bardzo duża a pasażerowie tylnej kanapy mają wystarczajaco miejsca do wygodnego podróżowania. Bardzo wygodne fotele.
~Artur
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Z przodu wystarczy, z tyłu ciasno. Mam zaledwie 170 cm i mieszczę się za sobą, ale gdybym miał 180 cm to z pewnością podróż za sobą samym byłaby mordęgą.
~Renata S.
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
z przodu jest zdecydowanie wiecej miejsca niz z tyłu. Tył jest dla 3 osób ale 2 dorosłych i 1 dziecka bez fotelika. 3 osoby dorosle mają ciasno.
~Sławomir Jankowski
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Mało miejsca na środku tylnej kanapy. Utrudnione otwieranie schowka pomiędzy przednimi siedzeniami w przypadku gdy na środku tylnej kanapy siedzi pasażer.
~Sławomir Jankowski
~Daniel Kuźmiński
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Na początku miałem obawy czy aby nie będzie za mało miejsca. Obawy były niepotrzebne. i z tyłu i z przodu miejsca w sam raz. Mógłby być odrobinę wyższy
~Wysocki
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Przestrzeń dla kierowcy nie budzi żadnych zastrzeżeń. Pomimo wąskich drzwi tylnych pasażer czyje się komfortowo.
~Wojlag
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
nie mam uwag co do wygospodarowanej przestrzeni, z tyłu tez nie słyszałem by ktoś zgłaszał wątpliwości do ilości miejsca na nogi