Lista ocen Mazda CX-30 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW od 2020 (53) - Karoseria

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~WitLeg
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Bryła ładna, miejsca wystarcza znów jak na segment C po prostu jak ma być. Wnętrze ładnie zaprojektowane ale materiały dziwne. Mam tu na myśli szczególnie skaj którym obito przednią część deski i boki tunelu środkowego. Wygląda badziewnie, da się go uszczypnąć i zostaje ślad, widać i czuć pod nim załamania plastiku. Mam obawy czy wytrzyma to jakiś ostrzejszy przedmiot przewożony w środku. Jakś skrzynka, deska, metalowy element torebki ...
~Leszek55
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Zaskakująco maly bagażnik. Brakuje schowków, nawet gaśnicę dali mi luzem i lata swobodnie z tyłu auta. Nie ma mowy o przewiezieniu większych przedmiotów. Przesiadłem się z hondy civic (IX wersja), to jest po prostu przepaść jeśli chodzi o przestrzeń.
~Maciej
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Gromadzący się śnieg i lód na poziomym przedłużeniu karoserii przy przednich reflektorach, który je przesłania. Poza tym fajny prosty kształt dobrze chroniący kamery 360 stopni. Lakier raczej trudny do zarysowania.
~Artur
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Piekny lakier, ale mało precyzyjnie spasowane elementy. Mam wrażenie, że pokrywa wlewu paliwa jest pomalowana innym lakierem - inny odcień. Bardzo psuje to odbiór auta, wygląda jak malowane. Szkoda, bo dopłaciłem za najdroższy lakier.
~Medalik
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Mam wrażenie że blacha jest cieńka. Elementy konstrukcyjne są delikatne i co mnie zaszokowało - ruszają się tak, jakby nie były w pełni zamocowane. Dotyczy to owiewki tylnej szyby wraz z bocznymi elementami i pasa przedniego.
~Emilia
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Mazda w kolorze Soul Red Crystal, to najładniejsza Mazda i wpadający w oko samochód. Lakier jest natomiast delikatny. W moim egzemplarzu położyliśmy powłokę ceramiczną, aby zabezpieczyć ten lakier.
~IjonTichy
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Co można powiedzieć o karoserii po takim przebiegu? Chyba to, że ten kolor (polymethal gray) łatwo się brudzi i łatwo się brudzi tylna szyba. Położyłem ceramikę - zobaczymy, co będzie dalej.
~lognith
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Samochód wygląda rewelacyjnie. Problemów nie zarejestrowałem. Może jedna słabość. Pod plastikowymi osłonami na tylnych drzwiach lub zbierać się syf z ulicy, przy mokrej pogodzie.
~Mateusz Derek
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Na razie się nic nie dzieje z samą karoserią, niestety guma przy drzwiach kierowcy ociera o elementy na słupku B i za jakiś czas mogą się wytrzeć.
~Marcin
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Wygląda pięknie, póki co z lakierem i karoserią nic się nie dzieje Plastikowe nadkola na minus- zaburzają estetykę, ale to subiektywna ocena.