Lista ocen Mazda CX-30 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW od 2020 (48) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lognith
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Cóż. Tu potrzeba dłuższego komentarza. Gabaryty zewnętrzne sugerują całkiem dużą kabinę. W praktyce, wcale niekoniecznie tak jest. Trzeba mieć na uwadze bardzo długa maskę z przodu. Zyskują na tym proporcje i wygląd samochodu, ale cierpi przestronność wnętrza. Osobom bardzo wysokim z przodu może przeszkadzać rozbudowany i wysoki tunel środkowy. Z całą pewnością nie ma tu poczucia przestrzeni. Ale doskonale rozplanowane miejsce kierowcy...
~Maciej
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Z przodu sporo miejsca, wygodnie. Mało miejsca na nogi z tyłu, ale sporo na głowę . Mam 1,8 cm wzrostu. Trochę klaustrofobiczne uczucie z powodu małych bocznych okien, zwł z tyłu. Trudno mi było płacić przez to małe okienko, łatwiej otworzyć drzwi niż się przeciskać przez to maleństwo. Tylne okno nie chowa się całkowicie.
~IjonTichy
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Z przodu miejsca dużo. No chyba, że jesteście zawodnikiem sumo - to wtedy będzie przeszkadzać szeroki podłokietnik. Z tyłu miejsce na dwie dorosłe osoby przeciętnej postury i kilkunastoletnie dziecko. Można było zrobić krótszą maskę i więcej miejsca z tyłu - Mazda chyba zapatrzyła się na roadstera. Bagażnik przyzwoity.
~WitLeg
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Duży jestem i było OK. Fotele z przodu mają wysokie, fajne oparcie ale trzymanie boczne takie sobie. Skokowa regulacja pochylenia oparcia to typowe dla wschodu. Siedzisko troszkę krótkie. Też typowe dla wschodu. Osoba z dużym D i wysoka powinna się mocno zastanowić nad dalszą podróżą.
~Filip B
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu jest wystarczająco miejsca przy wzroście 185cm da się dobrą pozycję zająć za kierownicą. Z tyłu mieści się fotelik i 7 letnia córka. Auto zdecydowanie 4 osoby na krótkie podróże, na dłóższe zabierze 3 osoby i bagaż. Warto mieć hak i box na dach.
~Mateusz Derek
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Kierowca ma wygodę, ale chcąc przewieźć dwójkę dzieci w fotelikach ( czyli 2+2) miejsca nie ma... trzeba wybierać między swoim komfortem a komfortem dzieci. Wiadomo jaki jest wybór, dlatego kierowca nie ma żadnego komfortu w tej sytuacji
~Marcin
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Mam 183cm Dla mnie przestrzeń za kierownicą wystarczająca, ale jako kierowca lubię jeździć raczej bliżej kierownicy niż dalej. Za mną jest wystarczająco dużo miejsca, ale dla niektórych może być za mało. Bagażnik mógłby mieć więcej uchwytów.
~Michał Kwiatkowski
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Dla mnie jest akceptowalnie,lecz osoby większe ( przy kości,)mogą mieć mało miejsca , natomiast osoby ponad 180cm już wygodnie za sobą na tylnej kanapie nie zasiądą
~Marian
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Przestrzeń dla kierowcy jest bardzo duża a pasażerowie tylnej kanapy mają wystarczajaco miejsca do wygodnego podróżowania. Bardzo wygodne fotele.
Dziennik kosztów dla Mazda CX-30 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
7,8
~Artur
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Z przodu wystarczy, z tyłu ciasno. Mam zaledwie 170 cm i mieszczę się za sobą, ale gdybym miał 180 cm to z pewnością podróż za sobą samym byłaby mordęgą.