Lista ocen Mazda CX-5 II (123) - Całokształt

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Super auto dla rodziny czy też samotnej osoby. Pięknie wygląda, w środku człowiek czuje się dobrze - prostota i elegancja. Analizowałem wiele podobnych samochodów różnych marek (w tym jeździłem) ale nie wybrałem innego - cena/jakość wg mnie jedna z najwyższych w segmencie. Super silnik i niska awaryjność (na tle konkurencji).
~RaV
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Dopracowany i przemyślany samochód. Widać, że II generacja modelu jest rozwinięciem pierwszej, a nie budowaniem czegoś od podstaw. To sprawia, że auto pozbawione jest irytujących wad tzw. "wieku dziecięcego". Mazda jest dobrze wyciszona i przestroina, Bardzo ładny SUV. Idealny samochód dla rodziny 2+1 lub 2+2. Szczegóły poniżej.
~zin
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Przyczepić się mogę do: - brak podświetlania ambient (ale widziałem co kupuję ;) - wyświetlacz bardzo późno daje znać o małej ilości paliwa - brak alarmu dźwiękowego w przypadku nie zamkniętych/domkniętych drzwi - otwieranie wlewu paliwa mogłoby być podświetlane / w innym miejscu
~Rafał
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
Na początku użytkowania dodałem swoją pierwszą ocenę: https://www.autocentrum.pl/oceny/mazda/cx-5/ii/suv/silnik-benzynowy-2.5-sky-g-194km-2017-2021/ocena-kierowcy-i210858/ Od tamtego czasu niektóre rzeczy się zmieniły na niekorzyść, ale ocena ogólna pozostaje podobna.
~TYGRYS1514
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Świetne auto. Piękna linia nadwozia. Samochód spełnia moje oczekiwania. Auto dla rodziny. Pojemny bagażnik, ciche wygodne komfortowe. Jakość wykończenia na dobrym poziomie z aspiracją do wyższej półki. Świetnie się prowadzi. Dobrze przyśpiesza i niewiele pali jak na SUV.
~Jacek
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW
Auto dobrze wykonane i komfortowe. Jak na SUVa daje frajdę z jazdy. Napęd AWD radzi sobie na śniegu. Silnik 2.5 zapewnia średnie osiągi ale wystarczające do normalnej jazdy. CX-5 ma już swoje lata jako konstrukcja, ale dobrze się starzeje i jest dopracowana.
~Marcin W.
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Dopiero 800 km, więc opinia może się jeszcze zmienić, chociaż raczej tylko w przypadku gdyby pojawiły się jakieś problemy. Moja ocena i uwagi są podane w odniesieniu do poprzedniego samochodu, Hondy Accord - zdecydowanie inny charakter samochodu.
~wiele lat różnymi samochodami
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Samochód mam dopiero trzy miesiące i siłą rzeczy oceniając porównuję go do poprzednika, którym był VW Passat b8. Obecna Mazda ma prawie wszystko słabsze/mniejsze/gorzej działające od tego VW, ale... podoba mi się ogromnie i lubię nią jeździć!
~Rafał
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
Generalnie poza drobnymi uwagami o naturze ergonomicznej i drobnymi blędami auto jest idealne :) W związku z tym w pozostałych punktach będę się czepiał maksymalnie, aż za bardzo, żeby jednak wskazać na aspekty, które mogą czasami być ważne.
Dziennik kosztów dla Mazda CX-5 II
9,2
11,0
~Andy Em
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW
Toporna skrzynia biegów, czuć jak biegi się zmieniają, to uuuu, uuuuu, jest słabe. I nie rozumiem jak w aucie za tyle pieniędzy, z kamerami 360 można bylo zaoszczędzić na paru czujnikach na krawędziach zderzaków.