Lista ocen Mazda CX-5 II (123) - Całokształt

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kainbers
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Samochód, pomimo upływu 7 lat od debiutu na rynku, wciąż przyciąga uwagę. Od prawie dwóch lat jestem jego właścicielem - kupiłem go jako nowe auto z salonu i od tego czasu służy mi zarówno na co dzień, jak i w podróżach długodystansowych. Choć nie jest to wersja wyposażona w najnowocześniejsze gadżety to zawiera ona wszystko, co niezbędne do codziennego użytku a posiadam niezbyt bogatą wersję.
~Miroslaw
SUV 2.2 SKYACTIV-D 184KM 135kW
Samochod spelnia moje oczekiwania ,po 25 latach Toyot Avensis ,szukalem diesla w rozsadnej cenie i niezawodnego i ten spelnia moje oczekiwania,jezdze praktycznie tylko poza miastem,pol roku z przyczepa campingowa.moc184 km i spalanie z przyczepa ponizej 10 l/100km Wygodne siedzenia,cichy,dobra widocznosc,duze lusterka ale tez cicho do160Km/h.POWYZEJ TEZ LADNIE MRUCZY.Narazie bezawaryjny.
~Wojtek Z.
SUV 2.0 SKY-G 160KM 118kW
Wystarczy się przejechać i człowiek już nie chce wysiadać. Silnik jak i cały wygląd super. Skrzynia bez usterek, szybka zmiana biegów, bez problemów. Zawieszenie rewelka jak regulowane. Elektryk działa ok bynajmniej u mnie 117 tyś km. Poważne usterko hmmm chyba przydałoby się tylko więcej paliwa ;-). Jak zadbany to bez zarzutów - nie patrzeć na stereotypy bo ludzie gadają często głupoty.
~Daniel
SUV 2.2 SKYACTIV-D 184KM 135kW
Ja jestem generalnie zadowolony. Każdy pewnie będzie miał jakieś swoje uwagi, też je mam, ale jak pisałem poniżej, w każdym aucie coś znajdziemy co nas irytuje, przeszkadza i co nie działa tak jak byśmy chcieli. Jasne, że mazda powinna popracować nad pewnymi drobiazgami - lepsza jakość kamer, kierunki ledowe, podłokietnik. Jednak dla mnie nie są to mankamenty dyskwalifikujące to auto. Generalnie polecam:)
~krokodyl
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Świetny samochód, super wyposażony. Pięknie wygląda, przyciąga uwagę i świetnie się prowadzi, bardzo komfortowy. Silnik wystarczająco mocny, choć szału nie ma. Fotel kierowcy odpowiednio osadzony. Świetna tapicerka. Niezły sprzęt audio i nawigacja. I na koniec- bardzo niskie spalanie przy ekonomicznej jeździe. Wg mnie faworyt a długo wszystko musiałem przemyśleć przed zakupem.
~Empe
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Przesiedliśmy się z Opla Vectry, czyli dość niskiego hatchbacka. Głównie za namową żony celowaliśmy w tzw. SUVa, bo wg niej będzie wygodniej i bardziej komfortowo się podróżowało. Po raz kolejny miała rację:). Po kilku km jazy próbnej oboje zakochaliśmy się w tym aucie. A każda kolejna jazda, już jako właścicieli utwierdza nas w przekonaniu co do słuszności wyboru.
~Grygierek Jarosław
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Samochód bardzo ładny stylistycznie. Wyposażenie OK. Dużym problemem dla mnie jest spalanie, które jest na poziomie około 10 litrów / 100 km. Jestem rozczarowany sprawą usterki fabrycznej, która mnie spotkała. Dopiero udając się do serwisu na sprawdzenie ze względu na rozładowany akumulator, zostałem natychmiast poinformowany o wadzie fabrycznej samochodu. Dlaczego nie wcześniej?!
~Robert
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW
Bardzo fajne autko, jest to mój pierwszy SUV ale przed kupnem nowego auta odwiedziłem praktycznie każdy salon (włącznie z markami premium) i jeśli chodzi o stosunek cena do jakości i tego co oferuje to Mazda jest nie do pobicia. Oczywiście są jeszcze lepiej wykonane i wyposażone ale to tylko marki premium i oczywiście min 100tys więcej do zapłaty
~Zbych
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
2.5 turbo bez start stop!Przyjemne autko zwłaszcza w wersji signature 4x4 z maksymalnym możliwym wyposazeniem.Ściągnąłem pod siebie ze us and a:). Skóry, wentyle, grzane fotele przód i tył plus kierownica, bose, head up prawdziwy a nie jakaś gówniana szybka, czarna podsufitka, szyber, elektryczna klapa itp. przyjemny do jazdy.
Dziennik kosztów dla Mazda CX-5 II
9,2
11,0
~Maciek
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Super auto dla rodziny czy też samotnej osoby. Pięknie wygląda, w środku człowiek czuje się dobrze - prostota i elegancja. Analizowałem wiele podobnych samochodów różnych marek (w tym jeździłem) ale nie wybrałem innego - cena/jakość wg mnie jedna z najwyższych w segmencie. Super silnik i niska awaryjność (na tle konkurencji).