Lista ocen Mazda CX-5 II (123) - Całokształt

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Bardzo dobry i ładny samochód. Super frajda z jazdy, każdego dnia. Do manualnej skrzyni chwilkę się trzeba przyzwyczaić, ale potem już doskonale się rozumiemy. Na usterki dużo za wcześnie, więc nie ma żadnych.
~Sławek
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Bardzo dobry samochód. Dobrze wyciszone wnętrze w porównaniu do poprzednich wersji. Silnik trochę za słaby, szału nie ma ale nie jest też zawali drogą. Niskie spalanie w cyklu mieszanym 8l. Dobre wykończenie wnętrza.
~Kamilloeus
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
To jest już druga moja CX5, uważam, że obecna generacja jest jeszcze ładniejsza. Samochód cieszy oko, jeszcze bardziej w białej perle. Jak stoi obok auta premium nie ma się czego wstydzić a często jest od niego ładniejsze.
~Maciek
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
Auto Piękne super. Wykończenie środka nie jedna marka może pozazdrościć, Lakier do luftu po roku liczne odpryski mimo powłoki ceramicznej, Serwis beznadziejny obsługa tragiczna nie polecam matsuoki w Lublinie aktualny przebieg 24t
~GPRP
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Po prostu bardzo ładny, dobrze wykonany, bezawaryjny, oszczędny i cichy samochód. Oceniam jako pierwszy właściciel, po roku posiadania, 10500 przejechanych kilometrach i przeglądzie po roku użytkowania.
~piotr
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
dotychczas podróżowałem Hondą Accord- zamieniłem limuzynę na SUV a z powodu wyższego zawieszenia i do chwili obecnej nie żałuję zamiany, znacznie lepiej wchodzi się i opuszcza samochód zakup 20 września
~Johny
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Ogólnie auto oceniam dobrze jeżeli chodzi o komfort podróżowania i osiągi a także spalanie paliwa jednakże silnik o którym wspomnę poniżej powoduje iż jestem zdegustowany
~Art Toxo
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Mazda prezentuje się bardzo ładnie i nowocześnie. Wszelkiego rodzaju przełączniki/pokrętła umiejscowione są w intuicyjnych miejscach i nie ma problemów z ich obsługą.
~PN
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
całkowite w cyklu mieszanym spalanie 8,4l/ 100km po 8tys, spalanie na trasie 7l/100km. wygodny samochód , cichy, dynamika przyzwoita, systemy kontroli na 6. skrzynia perfekt.
~Michał
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Mocna czwórka albo tylko czwórka z uwagi na niewygodne przednie fotele ,siedziska zbyt krótkie i miękkie po trasie ok 1000km bolą mnie łydki a nie jestem wcale wysoki 177cm