Lista ocen Mazda CX-5 II (123) - Całokształt

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BJG
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Auto sprawdza się, lepiej dopasowane fotele, drobiazgi z audio ktore ulatwiaja zycie kierowcy, mam wyzsze spalanie o okolo litr ale moze za malo przejechalem jeszcze
~Łukasz
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
jak na razie liczne drobne usterki lusterka wymienione już 3 razy bo sięnie domykają tarcze i klocki przod do wymiany po 36tys km trochę porażka uwzględniając koszt 1960zł za komplet
~Adrian.MX5
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
Pierwszy SUV jak na razie na wielki plus. 9000+ km kupiony w salonie mam go 3 miesiące. Fajna stylistyka ciekawe wyposażenie. Na minus na pewno mały bak paliwa.
~Kasia K.
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Świetny samochód. W tym roku (2022) odebraliśmy go z salonu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jakoś wykonania, piękny wygląd i dobra cena. Japońska królowa.
~Adam
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Auto spełnia moje oczekiwania. Wizualnie petarda, funkcjonalnie jest nieźle (2+1+duży pies), spalanie średnio z 10tyś- 8litrów, więc również ok.
~LemonTree
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Piszę tę opinię tylko po to, aby wyjaśnić negatywne komentarze odnośnie małej ilości mocy w tym samochodzie. Szczegóły w zakładce silnik
~Jacek
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
W zasadzie jedyne uwagi jakie mam, to zbyt mała elastyczność, oraz nie najwyższych lotów układ audio (nie bose). Poza tym auto naprawdę warte swojej ceny.
~piotr_tomaszewski2
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Auto bardzo komfortowe, z bardzo dobrą izolacją akustyczną (porównanie z CR-V, Civic, Subaru XV, Mazda 6). Bardzo dobrej jakości materiały wykończeniowe.
~tomi
SUV 2.0 SKY-G 160KM 118kW
Gdyba nie głośna praca sprzęgła i skrzyni na niskich biegach, to napisałbym że polecam ten samochód. Ale niestety nie mogę tego zrobić :-(
Dziennik kosztów dla Mazda CX-5 II
9,2
11,0
~Piotr
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Auto ładne. Dobrze wykonane. Brakuje mu dynamiki, auto dla rodziny z dziećmi, dla osób lubiących spokojną jazdę