Lista ocen Mazda CX-5 II SUV Facelifting (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW
Nie jest to jeszcze poziom wykończenia np Lexusa ale porównując do np Toyoty RAV4 czy Hyundaia to jest naprawdę dużo lepiej, przy zakupie oglądaliśmy tylko wersję full wyposażone więc porównując mieliśmy mniej więcej jednakowe odniesienie, Mazda wśród marek nie-premium wygrywa z wszystkimi, a nawet niektóre modele marek premium mogłyby się od niej uczyć. Cena za moją wersję Homura (tylko bez Webasto i skóry nappa) to było 223tys - wszystkie...
~kainbers
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Tu jest naprawdę dobrze i to bardzo dobrze. Auto nowe 160tys zł i zero reklamacji oraz uwag po dwóch latach codziennego użytkowania (noo może drzwi chodzą za delikatnie nie czuć ogranicznika otwarcia). Technologie zastosowane w samochodzie mają już swoje lata ale to powoduje że samochód jest niezawodny i pewny że dowiezie Cię do celu.
~Empe
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Kupiliśmy go w połowie zeszłego roku za 140 tys. I odnoszę wrażenie, że w tej cenie taka jakość wykonania, komfortu i zadowolenia z jazdy byłaby ciężka do osiągniecia w innym aucie. Tucson dawał mi zniżkę branżową, ale to nie moja estetyka. Podobnie jak Karoq i jeszcze bardziej plastikowy Sportage.
~Jerzy Rąbalski
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Samochód kupiony w ciekawej promocji koncernu Mazda. Zamówiony w roku 2021 z gwarancją ceny w roku 2022. Z perspektywy czasu można było zakupić wyższą wersję wyposażenia. Ale co tam... W tej chwili takich aut w takiej cenie już nie ma!
~Tomek
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW
dobrze wycenione auto, max opcja z szyberdachem i napędem na cztery 204k pln (teraz 219k), BMW X3 - bo to ten sam rozmiar, to już +300k przy takim samym wyposażeniu ale z lepszym silnikiem i skrzynią, Audi czy Mercedes podobnie ogólnie jest ok
~Sławek
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Moim zdaniem samochód wykończony jest bardzo starannie przy użyciu dobrych i mam nadzieję trwałych materiałów. Przy porównaniu do materiałów z Rav 4 ( a takie robiłem przed decyzją o zakupie CX 5), mazda wypada o wiele lepiej.
~Marcin
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Odnoszę się do swojego auta. Po doposażeniu w pakiet skórzany kupiłem auto z full wypasem. No może poskąpiłem na 4x4 ale dla mnie to nieprzydatna opcja. Wyszło ok 160 tys. Dla mnie to zamknięcie tematu :)
~Jacek
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW
Jakość zbliża się do premium. Spasowanie i materiały lepsze niż w autach konkurencji (cenowej) a przy tym 6 lat gwarancji i niezawodność.
~Kamil
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Wg mnie najlepiej w klasie. Żadne inne auto w tej cenie nie da takiego wnętrza, ładnej karoserii i bogatego wyposażenia.

Usterki Mazda CX-5 II

Mazda CX-5 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adrian
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
tak z 10% mogła by być tańsza, szkoda, że polityka Mazdy nie jest skierowana na wyższe upusty cenowe, zawsze to klienta dopieszcza :)
Mazda CX-5 II SUV Facelifting