Lista ocen Mazda Xedos 9 (61) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
9 2.0 V6 140KM 103kW
kierowca czuje się jak w garniturze sytym na miarę co zabawne nie ważne czy ma 187 i 120 kg czy 170 i 72 kg obydwaj czują się otuleni autem ale bez uczucia ciasnoty + wszystko pod ręką !!! bagażnik 390 litrów podobno - nie znam się ale mieści się tam koło zapasowe (butla z gazem w kole) + 3ry torby podróżne duże i 6 siatek np z biedronki załadowanych 3/5 dobry efekt. Co do tyłu, rzadko tam ktoś siedzi ale już raju nie ma ale jest tyle miejsca...
~Cebool
9 2.5 170KM 125kW
Mam 182 cm wzrostu i nadwagę. Gdybym był trochę większy... To nie wiem czy nie szukałbym czegoś innego. Samochód skrojony na moje potrzeby i pozycję w której prowadzę. Przy tym wzroście fotel mam maksymalnie przesunięty do tyłu co pozostawia niewiele miejsca dla osób podróżujących za mną. Bagażnik... jest wystarczający.
~marian
9 2.5 170KM 125kW
Pisałem to w poprzednim komentarzu, samochód długi jak cholera, ale nie przekłada się to na przestrzeń w kabinie. Na szerokość całkiem dobrze, gorzej na nogi. Oczywiście jest w miare komfortowo dla 4 osób. Bagażnik nie za duży, raptem 405 litrów, brak składanych siedzień, ale to nie samochód transportowy, tylko limuzyna :)
~czopello@o2.pl
9 2.0 V6 140KM 103kW
Dla mnie jako kierowcy komfortowo, pasazer obok również (wygodne, kubełkowe fotele, pełna regulacja). Specjalnie też siadałem z tyłu, bo słyszałem że niektórzy narzekają - owszem, mogłoby być wiecej miejsca ale jest dobrze. Cztery osoby podróżują bardzo wygodnie (dzielona tylna kanapa)
~Łukasz M.
9 2.5 164KM 121kW
Jak dla mnie ok 180cm wzrostu. Chociaż kierownica jest regulowana tylko przód-tył, natomiast nie regulowana jest w pozycji góra-dół co czasami przeszkadza we wchodzeniu i wychodzeniu z auta. Z tyłu jest przyzwoicie miejsca. Podróż 4 dorosłych osób jest komfortowa.
~Sylwek
9 1.6 16V 107KM 79kW
W kombi mogłem zapakować całą rodzinkę . W Madzi z przodu jest ok . Z tyłu mogą mieć problemy osoby powyżej 185 . Chociaż ja mam 176 i mocno dosunięty fotel dlatego mój znajomy który ma 190 nie narzekal a nawet się zdziwił z przestronności wnętrza . Jednak do kombi jej brakuje .
~gorillla
9 2.0 V6 140KM 103kW
daje doskonale bo tylna kanapa u mnie ma funkcję chyba tylko ozdobną, jakbym miał wozić się w 3 albo 4 osoby to bym dał 3, ale mnie interesuje w moich samochodach tylko przód a tu jest super, uwaga siedzi się bardzo nisko, jak ktoś lubi siedzieć wysoko to nie ma tu czego szukać
~Carlos mkarel@o2.pl
9 2.0 V6 160KM 118kW
Dla kierowcy i pasażera super wygoda, dużo miejsca.. z tyłu.. no cóż nikogo tam nie woże, ale jak ktoś jedzie na tylnej kanapie to nie zazdroszcze.. (zwłaszcza jak z przodu siedzą wysokie osoby) wystarczająco miejsca dla np. dzieci. dorosłym będzie ciasno.
~molsienowa123
9 2.0 V6 140KM 103kW
Jak na klasę samochodu to mała. Ale to jest standard w tej klasie samochodów. W BMW e39 jest jeszcze ciaśniej, a to ta sama półka. Generalnie nie brakuje, ale mogłoby być więcej. Ogólnie wnętrze odbieram jako bardzo przestronne.
~marian
9 2.5 164KM 121kW
Szału nie ma, tragedii też nie. Samochód długi jak cholera, ale nie do końca przekłada się to na przestrzeń w kabinie. Oczywiście 4 osoby podrózują w wygodzie, natomiast na nogi przydałoby się więcej miejsca.
Mazda Xedos 9