Lista ocen Mercedes CLK (208)

~BK
Coupe C209 2.7 (270 CDI) 170KM 125kW
Samochód jest bardzo wygodny, żwawy, przyjemnie się nim jeździ i oferuje naprawdę przyzwoitą (jak na ten segment) ilość miejsca dla 4 pasażerów. Bagażnik również jest całkiem spory. O silniku nie można powiedzieć złego słowa- odpowiednio dbany jest niezawodny. Nie polecam tego motoru do jazdy tylko po mieście- w korkach przy włączonej klimatyzacji potrafi spalać 15l (wg wskazań komputera). W trasę idealny- przy 120 km/h spala w granicach 5l!...
3,7
~Maciek
Coupe C208 2.3 Kompressor 197KM 145kW
Auto o ładnej, nie starzejącej się linii. Wygodne poczas długich przejazdów. Z pewnością nie jest to auto sportowe, ale potrafiące takowe czasami udawać :). Z dużym apetytem na paliwo przy dynamicznej jeździe. Przyjemne w prowadzeniu, jednak nie dające poczucia pewności podczas szybkiej jazdy w zakrętach. Auto warte rozważenia.
4,1
~piotr
Coupe C208 2.3 Kompressor 197KM 145kW
niedługo będę sprzedawał bo kupiłem nowszy model w2009 clk 500 tylko narazie muszę go wyremontować.pólki co można przyjechać pooglądac w poznaniu.667-156-206
~Piotr
Coupe C209 3.2 V6 (320) 218KM 160kW
Naprawde NIEZAWODNE samochody czesci eksplatacyjne tanie ale trzeba wybierac odpowiedni motor zadne tam kompresory czy inne te ponizej 3.2 Kompresory są bardzo drogie w regeneracji czy zakupie a przebiegi u nas wiadomo jakie wszystkie prawie cofane po kilka razy diesle te ponizej 3.2 to tez bardzo awaryjne dobrze ze szybko je wycofano np 2.7
3,8
~mesio
Coupe C208 3.2 218KM 160kW
Ladne autko dla dwojga mimo uplywu lat prezentuje sie wciaz dobrze i milo na nie popatrzec jak gdzies sie spotka na ulicy.Moglby miec lepsze wykonczenie w srodku.Z czesciami nie ma problemu ogolno dostepne i org tanie niezawodny i praktyczny.AAA!!! i minus za brak mozliwosci otwarcia tylnej szyby duuuuzy minus.
~uumaz2
Coupe C208 2.0 16V Kompressor 192KM 141kW
Świetny samochód za nieduże pieniądze. Nieskomplikowana budowa, bezawaryjność, tani w utrzymaniu ( jak na sportowe auto z prawie 200 konnym silnikiem ). Niepozbawiony wad - karoseria to już nie są mercedesowskie blachy. Szkoda.
~Yellow
Cabrio A208 2.3 Kompressor 197KM 145kW
Żadne wady nie mogły mnie odstraszyć. Chciałem takie i takie kupiłem.
~Lukasz
Coupe C208 3.2 218KM 160kW
Samochód kupiony z przebiegiem 80 000 kilometrów, lecz po przejsciach... Na poczatek tracil obroty, gasl nie palil na wszystkie cylindry, tylko z wlasnej glupoty oddalem do znajomego mechanika a nie do Aso. Zostal wymieniony przeplywomiez powietrza, czujnik polozenia walu korbowego, swiece, oleje itd. pomoglo tylko na chwile. Po oddaniu do Aso stwiedzili usterke czujnika temperatury powietrza dolotowego - problemow z samochodem nie ma do dzis... (Silnik)
~Paweł
Coupe C209 5.0 V8 (500) 306KM 225kW
Najlepszy silnik od MB. Świetna elastyczność, piękny dźwięk V8 a do tego niskie koszta utrzymania. Czego chcieć więcej?
Dziennik kosztów dla Mercedes CLK
7,2
10,6
11,9
~Jacoo
Coupe C209 2.6 V6 (240) 170KM 125kW
Bardzo wygodne autko dla 2 osób. Świetna opływowa linia nadwozia. Jeżdżąc tym autem można odnieść wrażenie, że poprzez podajniki pasów, opuszczane wszystkie cztery szyby, brak ramek drzwi i słupków B auto nawiązuje do kultowych modeli mercedesa np. takich jak C126 (taki też posiadam).
Mercedes CLK