Lista ocen Mercedes Klasa A W168 (171) - Całokształt

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~użytkownik
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Samochód z małym przebiegiem jak na ten rocznik. Sylwetka od czasów premiery wyzwala skrajne emocje. Ocene tego samochodu trzeba przyrównywać do samochodów segmentu B/C na przełomie XX/XXIw. A klasa to typowo miejski samochód, szczególnie w wersji z półautomatem. Spala około 6l, świetne wyposażenie jak na ten segment m.in: grzane fotele, webasto, półautomatyczna klimatyzacja. Mercedes zasługuje na mocną "czwórke".
~Many111
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Autko świetnie sprawdza się do miasta. Na trasy też całkiem nieźle daje radę, ale trzeba uważać przy wyprzedzaniu TIRów i przy silniejszym wietrze, bo trochę rzuca. Jest małe, ale bardzo pakowne, dodatkowo można złożyć tylne siedzenia i wyjąć tylną roletę tak, aby uzyskać jeszcze więcej miejsca. Jedyne, co może denerwować to trzeszczące plastiki i bardzo twarde zawieszenie, przez które czuć prawie każdą dziurę. Reszta bez zarzutów
~robertson
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
samochód ogólnie robi wrażenie solidnego, mimo wielu wytykanych mu błędów, oczywiście zawieszenie jest troche twarde i może to jest mankament, ale np w renault 19 jest ono za miękkie i to jest jeszcze gorsze, plastiki są może źle spasowane, ale u mnie w 10 letnim samochodzie nie skrzypią( fakt sa z kiepskiego twardego plastiku)widocznośc jest może z tyłu słaba, ale nie na tyle żeby była gorsza w stosunku do 8innych aut tej klasy
~ja
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Ciekawe auto, z dobrym silnikiem i możliwością dowolnego \"aranżowania\" wnętrza. Niestety, dość awaryjny i ciężki w naprawach. Jeżeli, ktoś zdecyduje się na zakup to ważne jest dokładne sprawdzenie auta ponieważ egzemplarz zaniedbany z pewnością będzie generował wysokie koszty napraw (robocizna). Auto posiada tyle samo plusów co i minusów, no może z lekka przewagą na minus ale mimo to, bardzo miło wspominam to auto.
~NIKI
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Bardzo przyjemny samochód, Idealny do miasta. Ale z silnikiem 1,6 na trasie tez nie ma się czego wstydzić. Największym minusem jest jego twardo zestrojone zawieszenie no ale chyba każdy zainteresowany wie czemu tak musi być ;) Do plusów zaliczyłbym bardzo bogate wyposażenie podnoszące bezpieczeństwo (ABS,ASR,ESP, 4xAir Bag) Mój samochód jest po liftingu więc tu już nie ma problemu z trzeszczącym wnętrzem itp.
~Klaudia
Mikrovan 1.9 L 125KM 92kW
Witam wszystkich, samochód dostalam od rodzicow, niestety idealny nie jest, wrecz przeciwnie ma sporo wad, najwieksza moim zdaniem to malo miejsca w srodku, ciezko tam sie chocby zabawc ahaha, skrzynia troche szarpala no i rdza zaczeła go brac mimo ze dblam wyjątkowo dobrze! po za tym chce powiedziec ze mam ten model na sprzedaż, wiec po zdjecia i wiecej informacji zapraszam na insta! @tajnyromans
~zawiedziony
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Jedyne pozytywne rzeczy po paru latach uzytkowania to: -fajny wyglad -mozliwosc aranzacji wnetrza. Cala reszta jest koszmarnie niedopracowana i zawodna. Bardziej przypomina jednorazowke niz mercedesa. Autem strach jezdzic gdzies dalej. Ze wzgledu na swoja konstrukcje naprawy sa drogie. Malo kto chce i umie naprawiac ten samochod, oczywiscie jest ASO, ale przy tej awaryjnosci to pojdziemy z torbami!!!
~Paweł P.
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Idealne auto dla kogos, kto ceni sobie niezawodnosc i tanią eksploatację. Silnik o mocy 90KM doskonale daje sobie rade z tym samochodem, dodatkowo przednie blotniki i tylna klapa są z plastiku, wiec autko jest stosunkowo lekkie i nie bierze dużo paliwa :) Dobrze wyposazona wersja Elegance (4 x elektryczne szyby, kontrola trakcji, klima, ABS, 4 poduszki powietrzne, podłokietnik, 6 glosnikow...)
~krzys_gk@poczta.onet.pl
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Wygodne autko dla rodziny. Na zakupy, jazda po miescie czy przy większych odległosciach. Auto to mnie zaskoczyło ponieważ nie męczy mnie kierowanie nim. Miałem ostatnio oplel meriva silnik 1,6 benzyna rok 2004. Komfort lepszy ale mercedes jest zdecydowanie BEZPIECZNY. A ja cenię sobie zdrowie! Niezdecydowanych zachęcam do kupna tego małego i smiesznego, ale jakże eleganckiego modelu.
~mike
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Auta nie polecam. dobre dla żony mechanika. w zasadzie do miasta nie jest takie złe - choć niewygodne i niezbyt ekonomiczne. Żaden mechanik nie chce tego naprawiać - do wielu napraw trzeba wyjmować silnik. Na elektryce nikt się prawie nie zna. Przyspieszenie ma dobre i wszędzie zaparkujesz, ale moim zdaniemnie warto. Jedne z mechaników powiedział mi że lepsze jest punto.