Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Kombi S210 (55) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LZ
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
perfekcyjnie. Samochód jest tak obszerny, że zabierzemy ze sobą wszystko. Ja mam małe dziecko, psa 60kg i zawsze upychaliśmy się z wózkiem psem i z całym dobytkiem jak bylo trzeba. wejdzie dosłownie wszystko. Należy WYSTRZEGAĆ się jasnej, materiałowej tapicerki. Pojawia się plama za plamą. Pranie pomaga na tydzień, później wszystko wychodzi. Oblanie tapicerki czystą wodą skutkujer ogromną plamą.
~Orgy
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
w tej dziedzinie ten samochód jest po prostu klasą samą w sobie... miejsca pełno!! na maxymalnym rozłożonym fotelu przednim (którymkolwiek) z tyłu jest jeszcze ogromna ilośc miejsca na nogri... niesamowity komfort jazdy nawet w obniżonej fabrycznie wersji Avatgarde... znakomicie tłumi nie równości polskich dróg
~S210 2.0 Kompressor 186KM
Kombi S210 2.0 Kompressor 192KM 141kW
Komfort podrużowania tym autem jest nieporównywalnie lepszy biorąc pod uwagę to co oferują jego konkurenci typu: Audi A6, czy też BMW serii 5. Samochód świetnie sprawdza się na długich trasach. Miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu jest bardzo dużo.
~drfaustus@wp.pl
Kombi S210 2.7 CDI 170KM 125kW
W tym wzgledzie mysle ze nawet najwybredniejszych uzytkownikow to auto jest w stanie zadowolic. Sam jestem wysoka osoba i naprawde nie mam sie do czego przyczepic. Bagaznik w combi rozklada sie na plasko, wiec czasem nawet i przespac sie mozna :)
~MARCIN 30LAT
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
TU BIJE KONKURĘCJE NA GŁOWE MASA MIEJSCA DLA WSZYSTKICH BAGAŻNIK OGROMNY SKŁADANIE FOTELI DZIECINNIE PROSTE A PO ZŁOŻENIU IDEALNIE PŁASKA PODŁOGA DWIE OSOBY I DZIECKO WYŚPIĄ SIĘ BEZ PROBLEMU
~Krnąbrny rajdowiec
Kombi S210 3.2 CDI 197KM 145kW
Duży plus tego auta, pięć osób na prawdę się nie ciśnie, z przodu miejsca bardzo dużo, z tyłu egzemplarze ok. 2 metrów wzrostu siedzą wygodnie, nie wbijając kolan w fotel kierownika.
~Bachus
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
mam 190cm mieszcze sie z przodu bez problemu i za mna moze jeszcze osoba mojego wzrostu usiasc. W w124 niewykonalme. Ogromny bagażnik!! Latem mozna sie nawet przekimać
~dunat_m@o2.pl
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Wygoda , luksus i bezpieczeństwo !!!. Byłem z żoną na kempingu i przez pierwsze dni nie mogłem dostać domku. Kombi posłużył mi za bazę noclegową , spisał się rewelacyjnie !!!.
~Lisander
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Wkoncu E-Klasa miejsca jest multum nikt nie bedzie narzekal na przestrzen na nogi i miejsca nad glowa z tylu. Bagaznik tez jest okazaly a po zlozeniu siedzen to ciezarowka.
~Dawid
Kombi S210 3.0 Turbo-D 177KM 130kW
Auto jest ogromne, jestem wysoki a miejsca jest naprawdę sporo. Tylna kanapa jest naprawdę wygodna, a miejsce na nogi znajdzie tu naprawdę wysoka osoba.
Mercedes Klasa E W210 Kombi S210