Lista ocen Mercedes Transporter T1 (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawelbednarek3@wp.pl
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
jezdzilem troche vw lt35 i mercedes z nim przegrywa.LTka prowadzi sie super,praktycznie jak osobowe autko a mercedesa troche nosi na drodze bo nie miesci sie w koleiny,ktorych u nas nie brakuje.praktycznie zawsze jezdze z lekkim ładunkiem i trzeba sie troche bardziej skupic nad kierowaniem bo mozna łatwo stracic wybrany tor jazdy.nie uwazam,zeby to byla wada,ale moglo by byc troche lepiej
~RADI 1980
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Jest to konstrukcja prosta ale za to bardzo wytrzymala i doskonala na nasze drogi.Mialem kiedys juz ten model merca ale pozniej skusilem sie na innego busa bo ladnie wygladal ale te pozostale busy to badziewie mimo bogatego wyposaenia.Teraz spowrotem mam mam kaczuche i nie chce innego bo inny bus nie wytrzyma nigdy tyle km na naszych drogach
~aerk
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
prowadzi się OK , jak większość tylnonapędowych, stabilizatory na obu osiach i amortyzatory Sachs miękkie resory piórowe - dobrze wybiera zakręty , bez nadmiernych przechyłów. bardzo dobry skręt (5,5 obrotów od oporu do oporu, trzeba się trochę ukręcić ale efekt jest), sztywna belka zprzodu - kierownica duża trzyma się ją dobrze i chodzi lekko.
~Damian Dymecki@poczta.onet.pl
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Jak na dostawcze auto o tych gabarytach to jest The Best, zawraca w miejscu, wspomaganie nie męczy rąk kierowcy, podczas pokonywania nierówności delikatnie je pokonuje nie przenosi na kierowce i pasazera, bardzo komfortowy pod tym względem, nie ma się do czego przyczepić, hamuje też dobrze ale zależy to od tarcz i kolcków ( jakiej są jakości ) brak ABS,
~Sebastian
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
WSZPOMAGANIE sprawuje się bardzo dobrze nie ma żadnych wycieków i się leciutko kręci. Przez 6 lat jak mam ten samochód to w układzie jezdnym musiałem wymienić tylko jedną końcówkę drążka.
~Konrad
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Super się trzyma drogi jak dołożylismy po piórze w resorach tylnych, przedtem nie dość że siedział na kołach praktycznie przy 700kg już to w ogóle kładł się w zakrętach, po tej drobnej zmianie super się jeździ
~Mariuszewski
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Można go przeładować ;-) Ogólnie układ jezdny nie jest zły, prowadzi się go dobrze pod warunkiem że zawieszenie i układ kierowniczy jest w dobrej kondycji.
~Maciek
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
tym razem można porównać z czołgiem - nić nie wali i jest wieczne. wspomaganie jest ideał kierownica chodzi lepiej niż w małych autach.
~sebek
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
jezdzi sie nim fajnie... nie porównuje sie do sprintera w którym jest wspomaganie....ale jezdzi sie ok
~wojtek beny (Jasło)
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
trzeba smarowac przednie zawieszenie i bedzie doskonale zero luzów