Lista ocen Mercedes W123 (159) - Widoczność

Na liście zabraknie 219 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MBMB
Sedan 2.4 D 72KM 53kW
Dla mnie bardzo dobra. Na około dobrze a do tyłu jak ktoś ma jakieś doświadczenie za kółkiem to nie ma problemu z cofanie na lustra. Jeździłem ciężarowym i żaden problem a ludzie cofają tirami, autobusami i nie mają problemu. A dla pierdół to ten samochód nie jest bo trzeba umieć nim parkować bo jest dość duży i żal byłoby go obrysować. Jak ktoś ma problemy z parkowaniem takiego samochodu to powinien schować prawko do szuflady bo jak nie...
~demarchi
Sedan 2.4 D 72KM 53kW
cofanie jaki i jazda przodem doskonała, wsiadając do innchy samochodów, stwierdzałem że coś jest chyba znimi nie tak no chyba ze mes był tak doskonale zaprojektowany, na parkingach za pierwszym razem wieżdżałem jak na egzaminie na prawko tyle ze \"jedna ręką\" jedyny problem z parowaniem szyb i brakiem tylnej wycieraczki
~mysla313@wp.pl
Coupe 2.8 177KM 130kW
Olbrzymie szyby przednia i tylna oraz brak bocznych słupków... :) Przednie słupki absolutnie nie przeszkadzają podczas skrętów (obiekty na zawnątrz nie pojawiają się w ich polu). Nic więcej chyba nie muszę dodawać. Przypuszczam, że widoczności w tym aucie pozazdroszczą nam niektórzy piloci myśliwców :)
~Adam Piskorz
Sedan 2.0 D 55KM 40kW
Widoczność znakomita zarówno w przód i tył jak i na boki. Znakomicie się parkuje nawet przy niewielkiej ilości miejsca raz ze względu na widocznośc a dwa ze względu na tylny napęd dzieĸi któremu auto ma świetny promień skrętu. Wcisnąć można się prawie wszędzie mimo gabarytów auta.
~saganov
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Proile szyb bardzo przemyslane, kierowca nie ma problemow z obserwowaniem akcji na drodze praktycznie z kazdej strony. Przod auta bardzo dobrze widoczny, co przydaje sie przy parkowaniu. Niestety tyl troszke gozej.
~DzikiKokos
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Widoczność jest na bardzo przyzwoitym poziomie, jedynie do tyłu na boki czasem są lekkie problemy z wyjazdem, bo są tam grube słupki, ale generalnie to nie ma na co narzekać, szyby wielkie takie jak trzeba :)
~Evangelicus
Sedan 2.0 D 55KM 40kW
widoczność prawie doskonała - na pewno o wiele lepsza niż w Daewoo Nexia (wiem, jeżdziłem). czasami przeszkadza tylko długość bagażnika (mam limuzynę), ale trxzeba się po prostu nauczyć ile ma.
~wik26@o2.pl
Coupe 2.8 185KM 136kW
przednia szyba jest dosyć wąska, ale przez to jak się siedzi w tym aucie widoczność jest doskonała. zupełnie się różni od peguota w którym czuje się teraz jak w traktorze...
~Karol
Sedan 2.4 D 72KM 53kW
Wąskie słupki przednie, widoczne wszystkie krawędzie maski, celownik, nisko poprowadzony bagażnik - idealna widoczność do tyłu. MImo wielkich rozmiarów manewry są bardzo proste
Dziennik kosztów dla Mercedes W123
9,2
~Fantom
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Jedyny mankament to wycieraczka szyby po stronie kierowcy, która nie dochodzi do końca zostawiając zaciek i brud, które utrudniają trochę widoczność po skrajnej lewej stronie szyby.