Lista ocen Mercedes W124 Kombi (35) - Ergonomia

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~w124
Kombi 3.0 D 109KM 80kW
Fajny hamulec "nożny". Genialna 1 wajha od wycieraczek, kierunkowskazów i długich świateł! Schowek na podnośnik po przeciwnej stronie, niż koło zapasowe - w razie awarii, trzeba wyjąc całą zawartość bagażnika. Mało pojemny schowek z przodu. Z tyłu tylko popielniczki i niepraktyczne przepastne kieszenie z tyłu przednich foteli. 2 dziwnego kształtu schowki w podłodze bagażnika.
~polishbastard
Kombi 2.5 D 94KM 69kW
Wszystko na swoim miejscu. Pobawić się WSZYSTKIMI przyciskami - sprawdzić, czy działa tylna wycieraczka, czy zbiera (jak nie zbiera to stara sprężyna w wycieraczce), czy podgrzewanie tylnej szyby/lusterek działa..
~Toofer
Kombi 2.2 150KM 110kW
Mało schowków, kupiłem wersje dla nie palących z małym gniazdkiem zasilania dodatkowego, naszczescie 11 pln i szybka przeróbka i extention na 4 ładowarki zamontowany w 20 min...Polecam wersje ze sterowaniem kolumny kierownicy...
~nivomat
Kombi 2.5 D 94KM 69kW
Auto ma swoje lata, przez co brakuje nowoczesnych rozwiązań np. większej ilości schowków, ale poza tym jest masa zalet. Nawet trasy po 500- 1000 km nie męczą. Wszystko jest na swoim miejscu.
~emil009
Kombi 2.0 109KM 80kW
Jak dla mnie brak podparcia lędzwiowego ale fotel jak na swój wiek nie jest wysiedziany więc nie ma co narzekać. W zimne dni to nie powiem jestem szczęśliwy jak sobie włączę ogrzewanie :-D
~fiszman@wp.pl
Kombi 2.5 D 90KM 66kW
Ladna deska. Wszystko super spasowane. Troche za nisko radio i przyciski szyb. Wygodne fotele i kanapa. Ładna i elegancka tapicerka, ale tapicerka bagażnika (kolor popielaty) szybko się brudzi
~Wojtek
Kombi 3.0 D 109KM 80kW
Wszystko pod ręką i tam gdzie tego się spodziewasz. Super patent z jedną tylko dźwignią przy kierownicy. Jedyny minus to brak sterowania radiem przy kierownicy-trzeba sięgać w dół...
~paweł
Kombi 3.0 T 147KM 108kW
Automat, el. szyby parę bajerów, no naprawdę nie przechwalając się nie brakuje mi nic więcej. Porządne materiały tapicerka, wszystko czytelne.
~popski@seznam.cz
Kombi 2.5 D 90KM 66kW
Pojedyncza wycieraczka - wynalazek który się nie sprawdza. Do tego włączanie lewą ręką na włączniku migaczy (patent mercedesa). Nie za wygodne.
~gazza
Kombi 2.5 T 113KM 83kW
Stary niemicki desing.Dawno nie przystaje do standartów ale za to go kocham.Nic nie trzeszczy nie puka nie ćwierka.Prostota i funkcjonalnosć.
Mercedes W124 Kombi