Lista ocen Mercedes W124 Kombi (37) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nivomat
Kombi 2.5 D 94KM 69kW
Bardzo dobre i trwałe materiały wykończeniowe, czytelne zegary, bardzo przestronne i wygodne fotele, dużo miejsca w kabinie, potężny bagażnik. Po złożeniu tylnych siedzeń robi się mały dostawczak, np. przewiezienie tapczanu to nie problem.
~itech@onet.eu
Kombi 2.2 150KM 110kW
Miejsca jest wystarczająco zarówno z przodu jak i na tylnej kanapie bagażnik świetny, butla od instalacji gazowej zupełnie nie przeszkadza. Natomiast zastrzeżenie do tylnej kanapy przy dłuższych podróżach jest niewygodna.
~emil009
Kombi 2.0 109KM 80kW
Kierowca i pasażer z przodu miejsca dość mają dla siebie i na wyciągnięcie nóg ale pasażerowie na tylnej kanapie mają mniej wygodne miejsce do siedzenia z racji składanej kanapy. Ale w końcu to kombi nie sedan
~zWyKłY uŻyTkOwNiK
Kombi 2.5 D 94KM 69kW
Z tyłu trochę mało miejsca. Z przodu też przydało by się więcej (jedyna wada tego auta), gdyż mam ponad 2 metry wzrostu, ale dla niższego człowieka powinno być wystarczająco dużo miejsca.
~leon
Kombi 2.5 D 90KM 66kW
miejsca prawie tyle co w vanie,przednie fotele świetnie wyprofilowane ,tylne słabo,bagażnik potężny,po złożeniu siedzeń ciężarówka,porządny sładany podłokietnik oraz pompowane fotele
~akargi77
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Super jest dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów no i dla bagażu oczywiście.Wersja kombi ma przepastny bagażnik z dwoma bardzo przydatnymi schowkami w podłodze.
~Flitch
Kombi 2.2 150KM 110kW
Jeden z największych plusów tego auta, kombi ma niesamowicie dużo miejsca i spokojnie pozwala komfortowo podróżować 4 albo nawet 5 osobom z pełnym bagażem.
~Wojtek
Kombi 3.0 D 109KM 80kW
Fotele - extra! Mogę jechać cały dzień i nie wiem co to ból pleców. Szeroko otwierane drzwi i b.dużo miejsca w środku. Bagażnik to już rewelacja...
~fiszman@wp.pl
Kombi 2.5 D 90KM 66kW
Przestrzeń jest ogromna. Dużo miejsca dla pasażerów i kierowcy. W bagażniku przy złożonej kanapie spałem z żoną na wczasach przez tydzień.
Dziennik kosztów dla Mercedes W124 Kombi
9,4
9,5
~w124
Kombi 3.0 D 109KM 80kW
5 osób + fura bagażu mieści się bez problemu. Przy złożonych fotelach z tyłu zmieścił min. harfę, 2m kanapę, itp. szpeje.
Mercedes W124 Kombi