Lista ocen Mitsubishi Carisma (434) - Widoczność

Na liście zabraknie 693 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pc@hmp.pl
Sedan 1.8 16V 140KM 103kW
przod bez zarzutu, ale tyl pozostawia troche do zyczenie - ale nie mozna miec wszystkiego. Trzeba sie oswoic i tyle.
~mcarisma2002@yahoo.com
Hatchback 1.9 DID 102KM 75kW
Widoczność do przodu i na boki - bardzo dobra (wyreguluj wysokość fotela kierowcy); Do tyłu - słaba (wersja Hatchbak).
~Carisma
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Dobra jak na liftbacka, duże szyby, tył łatwo wyczuć przy parkowaniu, lusterka wystarczająco duże
~DarQ_
Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW
kapitalna,jeździ się jak akwarium, moja żona mając do wyboru mazdę i mitsu wybiera zawsze Carismę
~Marianox
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Niestety to jest minus carismy wg mnie widoczność jest słaba cofanie jest raczej na wyczucie :P
~zdoniu
Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW
słupek troche ogranicza widoczność,nisko fotel mam 177cm i max podniesiony fotel do góry
~Walter
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Przód: słupki przedniej szyby często przysłaniają pole widzenia, tył: dość wysoki więc widoczność słaba.
~marcelig@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW
Ok, słupki nie zasłaniają. Jest całem mnóstwo aut lepszej klasy z o wiele gorszą widocznością.
~Darnokdarnok
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
tylna szyba jest tak skonstruowana, że przy cofaniu do tyłu nic nie widać. Widoczność do przodu dobra.
~pawel 89
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
jedynie słaba widoczność przez tylna szybę. nadrabiają za to lusterka. doceniam fakt że się składają.