Lista ocen Mitsubishi Carisma (434) - Widoczność

Na liście zabraknie 693 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Graveir
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Tylna szyba, jak to w liftbacku, nie pozwala na precyzyjne manewry. Cierpi się na brak czujników, dopóki nie wyczuje się samochodu. Przód i boki w porządku.
~juar_78
Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW
Jedynie do tyłu gorzej, bo to Hatchback. W lusterku tył kończy się wcześniej, niż w rzeczywistości. Przez tylną szybę też tak sobie. Poza tym - OK.
~Facekn Car
Hatchback 1.6 90KM 66kW
No bardzo słabo.Jak cofałem Vectrą A mojej dziewczyny to było lepiej a Carisma ma lusterka do kitu nic w nich nie widać,masakra przy parkowaniu.
~strachu
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Widoczność do tyłu? Nie ma widoczności do tyłu, mam hatchback\'a. Na boki ok do przodu trochę zasłaniają szerokie przednie słupki, ale nie ma tragedii.
~konrado2@gmx.at
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
do przodu i boczne lusterka ok, do tylu jak dla mnie to niewielka tragedia, bo nie jestem przyzwyczajony do jazdy haczbekiem :D choc z kazdym dniem lepiej...
~Miko-Mariusz
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Dobra, wysoki i nie widoczny tyl ale im dluzej jezdze tym bardziej go wyczuwam. Plus za ogromniaste wsteczne lusterka (pochodzace od Miska 3000GT)
~Domel
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Nie rozumiem dlaczego wiele osób ma do tego jakieś ale. Jazda w dzień, wieczorem oraz przy deszczu. Parkowanie wzorowo, widoczność na boki i do tyłu b. dobra.
~januszklimek
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Widocznośc : przód i boki bardzo dobra , tył - spotkałem sie z opiniami że jest zbyt mała / wąska - mnie nic nie przeszkadza, jest o.k.
~przemo1310[malpa]o2.pl
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Do tyłu słabo widać, mocno pochylona tylna szyba więc trudno wyczuć koniec samochodu. Z czujnikami parkowania nie ma problemów z cofaniem:)
~wichura1
Sedan 1.6 100KM 74kW
Widoczność na boki i do tyłu fatalna. Po użytkowaniu Lancera CB0 1993r, w Carismie czuję się jak w wozie dostawczym (jazda na lusterka).