Lista ocen Mitsubishi Colt V (61) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fanpag Colt Brzmi Dumnie
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
W Coltach często psują się ściągacze pasów. ( W protonach satria są troche lepsze) Ale to pierdoła. Czasami podczas szybkiej jazdy autostradowej spadają listwy dachowe, to też pierdoła. Zbyt duży tłumik taki jak dislach 1.9 podgrzewa tylną podłogę i podłuznice pod bagaznikiem. Najlepiej go wymienić na nieoryginalny zeby tak nie podgrzewał podłogi bo tam czesto pojawia się korozja. I trzeba na to zwrócić uwagę. Troche rzadziej na tylnych...
~Misiek
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Zdarzy się coś wymienić np. Sworznie wahacza, lub łożysko, ale to raczej rzeczy eksploatacyjne. Ceny bardzo dobre części. Jeśli ktoś jest fanem drogich napraw jak w bawarce to raczej tutaj udanego romansu z coltem mieć nie będzie. Colt czasem złapie takiego focha, tu mu braknie zera na wycieraczksch, lub tylny spryskiwacz postanowi sobie wziąć L4.
~szczepen13
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
auto nigdy mnie nie zawiodlo,jesli ktos szuka auta na ktorym moze polegac to polecam naprawde.ja jestem bardzo zadowolony,koszty czesci do tego modelu sa porownywalne z zesiami do golfa3,ale narazie nic nie wymienialem oprocz czesci eksplatacyjnych(klocki,tarcze,koncowki drozkow,plyny itp.)
~szymon
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Jak wszystko w tym samochodzie, w porządku. Lekko skorodowane podwozie (np. żaróweczki oswietlające tylną tablicę nie mają już sie czego trzymać, bo przerdzewiało). Ale tak to nic strasznego. Tylko raz rozładowany akumulator uniemożliwił odpalenie, ale to nie wina auta.
~mdablju
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
RDZA. Musiałem zainwestować w regeneracje tylnych podłużnic -1100PLN (w cenie 2 łaty w podłodze). Oprócz tego tylna klapa rdzewieje i jest pęcherz na nadkolu. Ale tym się nie przejmuję. Nic nigdy drobnego się nie zepsuło.
~Kamil
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Nie jest źle. Jednak posiadam to auto niecałe 6 tygodni i przez ten czas zdążyły mi się spalić 3 żarówki. Do tego napinacze pasów to jest największy minus tego auta jaki do tej pory zauważyłem.
~Higachi
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Jak na razie bezusterkowy, wymiany wszystkie tylko eksploatacyjne. Pije trochę oleju, ale powinna zaradzić wymiana uszczelniaczy przy rozrządzie w moim przypadku.
~Bartła
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Nie pamiętam, żeby coś mi się w nim zepsuło z takich pierdół. Teraz ostatnio zauważyłem, że zapalniczka przestała działać bez powodu ale to jest kwestia styków i przeczyszczenia.
~Niker
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Nigdy nie nawalił. Wstaje do roboty, planuje wyjazd urlopowy i wiem, że Misiek dojedzie wszędzie i się nie zepsuje. Oczywiście należy robić przeglądy i oczywiście nic nie wykażą.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Colt V
7,3
~kolej
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
ze starości podziurawiło się złącze elastyczne rury wydechowej, nie jest to wada tylko standardowa wymiana po jakimś czasie w każdym aucie.