Lista ocen Mitsubishi Colt V (46) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Niker
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Kupiłem mojego miśka za 12 tys zł 2002 w grudniu 2007 roku. Oczywiście był bity i kupiłem go z tą świadomością. Auto N-I-G-D-Y nie odmówiło mi posłuszeństwa. Gdy inni stali ja jechałem nawet przy -25 stopni Celsjusza. Za tą cenę, przy tych osiągach i wyglądzie (15-stki aluski na felach RC, granatowy metalik-perła - to autko przykuwa wzrok - nie trzeba progów, wiejskich lotek ani innych dupereli). Polecam to autko jest wypaśne, że aż miło i mam...
~RECHA
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
za te pieniadze, naprawde warto. Za auto zaplecilem 6300zl + czesci eksploatacyjne 1300zl (olej 5w 40, swiece, pasek rozrzadu, paski klinowe, pompe wody, plyn chlodniczy, plyn sproskiwaczy, napinacz, olej skrzyni biegow, DOT4, plyn sprzegla, plyn kierowniczy, filtr paliwa, filtra powietrza, filtr oleju, filtr kabinowy, akumulator, troche chemi typu wosk, ustawienie luzow zaworowych... itd + sportowy wydech i oplaty. Wiem jedno warto bylo....
~Bartła
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Tutaj nie ma co się rozpisywać. Jest na prawdę doskonale. Typowy Japoński maluch z lat 90. Nic się nie psuje tylko rdzewieje :D Jest też bardzo tani w zakupie porównując go do konkurencji (civic, corolla, golf, astra). Ciężko będzie znaleźć, któreś z tych aut z przebiegiem 200tys. z 97 roku za 4 tys pln, które ma klime, podgrzewane lusterka, alufelgi i nie rozpadnie się za 1000km.
~marekpawlak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
można za niewielkie pieniądze nabyć bardzo zadbaną jednostkę napędową z pełnym wyposażeniem tj.2 airbagi,elektr.szyby,elektr.podgrz.lusterka,wspomaganie i regulacja kierownicy w pionie,klima,abs,regulowane siedzenia,nawet podpórki na napoje. Za kilka tys. bardzo fajny ekonomiczny ,zrywny samochodzik,taki mały luksusik
~mdablju
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Za 4000PLN (przygotowany do rejestracji w 2011r) otrzymałem samochód z 96r. w dobrym stanie technicznym i nie zatrzymał mi się ani razu przez 3 lata użytkowania. Wielu moich znajomych z droższymi i dużo nowszymi samochodami zalegało kilka razy w serwisach a ja nigdy tego nie doświadczyłem z moim coltem.
~SER
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Za auto zaplacilem 6300 wiedzac ze nie jest one idealne mialo zaszpachlowany prawy blotnik ale to dla mnie nei problem kupic blotnik z rozbitka w bardzo dorbym stanie technicznym za 250zl. Narazie czesci i oplaty to razem 9tys. zl. Ale za to co oferuje mi Mitsubishi Colt to tyle co nic. Naprawde super auto.
~szymon
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Marzenie. Za auto zapłaciłem 2,5 tysiąca. Balem się, że niska cena jest powodowana częstymi usterkami, awaryjnością, słabym silnikiem czy innymi wadami. Jeszcze nigdy się tak nie pomyliłem. Auto jest wspaniałe i niezawodne, a przy tym ceny nie są zbyt wyśrubowane.
~SPAM
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Lepiej być nie może. Obecnie za te pieniądze nie kupisz nic lepszego. ewentualnie szukać Colt CA (IV). Na co dzień jeżdżę Grande Punto służbowym to auto to tragedia przy colcie. Jak bym miał teraz zacząć jeździć corsą czy golfem chyba bym się popłakał.
~Yogers
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Za stosunkowo nie wielkie pieniądze można otrzymać naprawdę - solidnie wykonany - z dobrym silnikiem - ze świetnymi osiągami - wygodny - dobrze wyposażony - świetnie się prowadzący - świetnie wyglądający samochód.

Usterki Mitsubishi Colt V

Mitsubishi Colt V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~okjarek@o2.pl
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
dosc drogie w salonie ( juz niedostepne w polsce ) cena podstawowego modelu w roku 1997 to 40 tys zl ( dwie poduszki, wspomaganie, 1300ccm) ale uzywany w porownaniu do innych marek aut klaruje sie na przyzwoitym pziomie co do jakosci